środa, 9 sierpnia 2017

Akcja promocyjna : "Ocalić od zapomnienia - wspomnienia ze starej podszewki"Na pewno wielu z Was, tak samo jak autorka książki "Spódniczka ze starej podszewki" w młodości słuchało opowieści snutych przez babcie lub dziadków albo rodziców, na temat tego jak wyglądało ich życie przed wojną, w jej trakcie oraz po zakończeniu. II Wojna Światowa odcisnęła ogromne piętno na życiu tak wielu z nas, a często nie zdajemy sobie z tego nawet sprawy ponieważ zabrakło tych, którzy mogliby o tym opowiedzieć. Na szczęście wielu przeżyło i to właśnie ich świadectwo warto sobie przekazywać. Urszula Ziober postanowiła spisać historie, które opowiedziała jej babcia, dzięki czemu teraz wy możecie poznać tę wspaniałą kobietę oraz jej życie, w którym być może odnajdziecie odbicie wspomnień swoich bliskich.
W związku z wydaną przez nas książką "Spódniczka ze starej podszewki", chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w akcji "Ocalić od zapomnienia - wspomnienia ze starej podszewki". Pragniemy byście zabrali nas w sentymentalną podróż do czasów młodości Waszych rodziców, babć i dziadków. Podzielcie się z nami ich wspomnieniami z okresu wojny lub powojennego, a my wraz z Urszulą Ziober, autorką książki opublikujemy te opowieści na łamach bloga historia-mojej-babci.blogspot.com
Chcemy aby pamięć o przeszłych pokoleniach wciąż trwała, gdyż ślady wspomnień wraz z upływem lat będą się zacierać. Wspomnienia waszych rodziców, dziadków i babć na pewno są poruszające, wzruszające, przerażające, ciekawe i inspirujące. Pozwólcie by inni mogli je poznać.
Zachęcamy wszystkich by wysyłali do nas na adres ocalicodzapomnienia@zysk.com.pl spisane opowieści, anegdoty i wspomnienia członków swoich rodzin. Będziemy na nie czekać przez cały miesiąc, a publikacje rozpoczniemy już za dwa tygodnie. Teksty będą się ukazywać co kilka dni.
Dla wszystkich którzy wezmą udział w akcji przewidujemy zniżkę na książkę "Spódniczka ze starej podszewki" (można ją będzie kupić stacjonarnie w naszej księgarni w Poznaniu lub przez internet na stroniehttp://www.zysk.com.pl ).
Uprzejmie proszę wszystkie zainteresowane udziałem w akcji osoby, o przesyłanie wraz ze wspomnieniami zgody na publikację swoich tekstów na stronie historia-mojej-babci.blogspot.com wraz z podpisem, jaki ma być widoczny na stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz