Etykiety

czwartek, 26 sierpnia 2021

Gang Swojaków


Pojawianie się nowych gangów w Biedronce to już pewnego rodzaju tradycja. Razem z nimi do młodych czytelników trafi książka Renaty Piątkowskiej. Przez nasz dom przewinęły się Świeżaki, Fajniaki, Słodziaki i opowieści o nich, a później oglądane w mediach społecznościowych filmiki z alternatywnymi przygodami biedronkowych bohaterów. Córka z wielkim zainteresowaniem śledziła kolejne zabawy, wyzwania i przygody swoich ulubieńców oraz sama chętnie wymyślała swoje, zabierała je na spacery. Teraz w Biedronce pojawiły się nowi bohaterzy: Gang Swojaków. Do wyboru jest 12 zabawek-zwierzątek: żółw, bocian, meduza, sikorka (no w końcu jakaś krewna), rak, wiewiórka, żubr, sóweczka, wilk, morświn, jeż i ryś. Co prawda trzy zwierzaki były już we wcześniejszych edycjach, ale miały inny wygląd. Ola od namierzyła maskotki w sklepie, zainteresowała się książką, ale wyjaśniłam, że kupiliśmy nowy pojazd (wózek dla Oli) i po prostu wspólnymi siłami z ciociami i wujkami zbierzemy odpowiednią ilość naklejek.
 Zasady akcji są bardzo proste: za wydanie określonej sumy w sklepie otrzymamy naklejki, które trzeba naklejać w specjalnym albumie. Gdy zbierze się wszystkie - można wymienić całą kolekcję na wybraną maskotkę.
Gang Swojaków - jak zdobyć maskotki?
Za każde wydane 50 zł klient otrzymuje jedną naklejkę. Wielokrotność 50 zł to dodatkowy 1 punkt. Zakup produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki "Kupuj co polskie" to kolejny 1 punkt za każde wydane 50 zł. Zakup polskich warzyw lub polskich owoców to również dodatkowy 1 punkt za każde wydane 50 zł. Oprócz tego, warto robić zakupy z kartą "Moja Biedronka" i korzystać z ofert specjalnych za minimum 10 zł - w obu przypadkach otrzymuje się także dodatkowe naklejki. Bocian Bolek, żółw Zenek, sikorka Sonia, raczek Romek, meduza Milena lub Wiewiórka Wiola wymagają aż 80 naklejek. Żubr, ryś, sówka, wilk, morświn i jeż będą do odebrania za 60 naklejek.
Szczegóły na  stronie GangSwojaków.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz