Etykiety

czwartek, 23 maja 2019

Wydawnictwo Jedność na Warszawskich Targach Książki

Serdecznie zapraszam na 10. Warszawskie Targi Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 23-25 maja. Czekamy na Państwa na stoisku nr 229/V. Przygotowaliśmy wiele nowości dla naszych czytelników. Do zakupów dodajemy oryginalne prezenty. Nie zabraknie niespodzianek. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu superrabatów na wybrane tytuły nawet do 70% rabatu.

Tylko u nas dzieci będą mogły poczuć się jak Leonardo da Vinci! Przez cały czas trwania targów będą mogły pomóc nam w składaniu drewnianych modeli maszyn opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci! A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Szczegóły na stoisku. Zapraszamy!

W piątek i sobotę zapraszamy na spotkania z panią Joanną Krzyżanek. Porozmawiamy o ortografii, dowiemy się, co zrobić z ortograficznymi bykami oraz wykonamy coś małego w ramach warsztaciku plastycznego. Nie zabraknie też odpowiedzi na pytania co zrobić, gdy ktoś się skaleczy, oparzy czy zakrztusi oraz jak można pomóc w nagłych wypadkach? 

Zabierzcie ze sobą dobry humor i wygodne buty, a pakowne i bajecznie kolorowe torby na zakupy dostaniecie u nas. Więcej na stronie wydawcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz