sobota, 6 września 2014

Projekt finansowania społecznego "Maślana. Czas pokoju" Michał Krupa

Swoim patronatem objęłam wydanie książki Michała Krupy „Maślana. Czas pokoju”.
Autor ma na swoim kącie świetną książkę o uzależnieniu od hazardu, „Cześć, mam na imię Michał” oraz dobrą pisaną w stylu przygód o Jakubie Wędrowyczu „Łosoś norwesko-chiński”
https://wspieram.to/2297-maslana-czas-pokoju.html

Wejdź w nieznany, mroczny i psychodeliczny wymiar, który dla jednych jest czymś normalnym a dla innych nocnym koszmarem. Poznaj świat Maślany - pierwszego, polskiego zabójcy władającego lepiej mieczem niż ojczystą mową.
O  CZYM JEST KSIĄŻKA?
Książka, a raczej cykl przedstawia przygody polskiego, płatnego zabójcy. Jest on typowym samotnikiem. Nie posiada przyjaciół ani nawet znajomych. Jest jednak znanym i cenionym mieczem dla którego honor i doprowadzenie zlecenia do końca, jest najważniejsze. Maślana to może nie najbardziej trafne przezwisko dla kogoś takiego jak on, ale tak to już jest, gdy powie się coś nieprzemyślanego. Tylko raz powiedział zdanie "Pójdzie jak po maśle" do jednego ze swoich klientów i masz babo placek.

Maślana, mimo swojego przezwiska, ma wysoką renomę i znany jest z tego, że nie wtyka nosa w nie swoje sprawy. "Życie jest proste i nie należy go sobie komplikować". Między innymi tak brzmi jedno z jego praw życiowych. Niestety, przyjmując zlecenie od mafiozy, które brzmiało "Pilnuj tej drogi leśnej i każdego kto się na niej pojawi zabij", życie Maślany komplikuje się do granic absurdu. Miecz wsparty bagnetem oraz niespodziankami ukrytymi w wielkim, skórzanym płaszczu, będzie miał wiele pracy walcząc najpierw z potworami-ludźmi, zmienionymi pod wpływem pewnego specyfiku, potem samymi ludźmi Wiciewskiego- owego mafiozy.

Na to wszystko wchodzą inwestorzy z Izraela ze swoimi Żydami ninja, policjanci posiadającymi ogromną siłę rażenia i... Magdalena. To dla niej Maślana z pozoru zimny człowiek, rzuci się w wir walki. To dla niej poświęci pieniądze i wolność oraz zaryzykuje własne życie. Czyżby lód w sercu zatwardziałego mordercy zaczął kruszeć? Czy jest możliwe by Maślana - stary kawaler i samotnik, mógł zakochać się w Pani naukowiec, odpowiadającej za stworzenie ów potwornych ludzi, mordujących w dzikim szale wszystkich dookoła siebie?

Poznaj świat w którym życie ludzkie warte jest tyle, ile ktoś za nie zapłaci. Wejdź w nieznany, mroczny i psychodeliczny wymiar który dla jednych jest czymś normalnym a dla innych nocnym koszmarem. Poznaj świat Maślany - pierwszego, polskiego zabójcy władającego lepiej mieczem niż ojczystą mową.
https://wspieram.to/2297-maslana-czas-pokoju.html


KILKA SŁÓW O AUTORZE
Michał Krupa napisał książki "Cześć, mam na imię Michał" i "Łosoś norwesko-chiński", a także opowiadania, z którymi można zapoznać się między innymi na stronie internetowej Fantastyki oraz jego autorskim blogu michal-krupa.blog.pl
Kontakt z autorem:
lub na blogu


Informacje o autorze i książkach u mnie na blogu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz