Etykiety

czwartek, 24 lipca 2014

Wiadomości ASP nr 65

http://www.wiadomosciasp.pl/new/
Sześćdziesiąty piąty numer „Wiadomości ASP” (kwiecień 2014) jest skierowany do kandydatów na studia. Czasopismo zamiera opis możliwości kształcenia na uczelni i poza nią oraz zachęca do intensywnych działań, które pomogą kandydatom znaleźć pracę, o którą w obecnych warunkach jest trudno. Znajdziemy tam wskazówki, gdzie student może poszerzać swoje umiejętności oraz zainteresowania, w jaki sposób może kształtować swój wizerunek, aby pracodawcy właśnie z nim chcieli współpracować.
Jeśli chodzi o wybór kierunków to jest on bardzo szeroki i daje spore możliwości manewru oraz przekwalifikowania, jeśli stwierdzimy, że jednak wybrany kierunek nie pokrywa się z naszą wizją zarobkowego zajęcia. Sztuka i jej tworzenie jest wielką pasją, która nie zawsze przyniesie nam wielkie pieniądze i o tym otwarcie mówią osoby wypowiadające się dla czasopisma. Jest to jedyny szczery głos wśród nachalnie zapraszających kandydatów na studia na uczelni. W szkołach biznesu takiego nie usłyszymy. Tam sukces leje się szerokim korytem, a tu szerokimi pomysłami i pomocą wykładowców.
Poza papierową wersją czasopismo oferuje jeszcze szereg artykułów dostępnych za darmo na jego stronach. Oferta jest naprawdę szeroka i daje możliwość osobom z małych miast oraz wsi delikatnie wejść w klimat artystycznego światka.
Ten numer to doskonały i prosty sposób na zapoznanie się z ofertą uczelni oraz miasta z długą tradycją akademicką oraz kulturową. Polecam osobom, które chcą studiować kierunki od rzeźby przez konserwację po grafikę.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza