Etykiety

piątek, 23 lutego 2018

Urodziny, wyprawa i maskarada w tę niedzielę

W tym tygodniu zapraszamy na urodziny ze Skarpetką, wyprawę narciarską z Ollem oraz maskaradę z mrówkojadem i orzesznicą.

Lepienie z Zakamarkami


W niedzielę 25 lutego 2018 o godz. 10:30 zapraszamy do pracowni ceramicznej HEHO na Rodzinne lepienie z Zakamarkami. Na zajęciach uczestnicy poznają książkę Feralne urodziny ze Skarpetką Benjamina Chauda, a następnie zabiorą się za lepienie w glinie.
Wstęp: 30 zł (dziecko + rodzic), kolejne dziecko 28 zł
Rezerwacja miejsca: hello@heho.pl
Pracownia ceramiczna HEHO
ul. Żydowska 35a/11a
Poznań
www.heho.pl

Zakamarkowa Niedziela WarsztatowaNa zakończenie ferii  w niedzielę 25 lutego 2018 o godz. 15:30 zapraszamy na spotkanie  z książką Elsy Beskow Zimowa wyprawa Ollego.  Dzieci poznają opowieść o chłopcu o imieniu Olle,  który z niecierpliwością czeka na śnieg,  by móc wypróbować swoje nowe narty.  Warsztaty wypełnią głośne czytanie  oraz zabawy ruchowe i plastyczne nawiązujące do śnieżnej zimy. Warsztaty dla dzieci w wieku 4-10 lat.
Wstęp: 39 zł.
Zapisy: http://bit.ly/2Fivg7H
Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3
Poznań
www.concordiadesign.pl

Mrówkojad i orzesznica w WarszawieW niedzielę 25 lutego 2018 w godz. 14:30-16:00
zapraszamy na warsztaty z Maskaradą  do Ceramiczna Cafe w Warszawie.  Animatorki przeczytają dzieciom Maskaradę autorstwa Lotty Olsson z ilustracjami Marii Nilsson Thore.  Po lekturze dzieci zaprojektują i wykonają kolorowe maski oraz będą mogły poprzymierzać kolorowe stroje i nakrycia głowy!
Prowadzenie: Mysie Harce
Wstęp wolny.
Zapisy tel.: 608 537 383
Ceramiczna Cafe
ul. Ceramiczna 20 lok. 1 U
Warszawa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz