środa, 11 lipca 2018

Planery i kalendarze na nowy rok szkolny

Terminarz wyjątkowej mamy 2018/2019

Kolejna edycja terminarza na rok szkolny, który pokochały mamy! Jest inny od pozostałych na rynku; jest nie tylko kalendarzem, ale także poradnikiem, organizerem i pamiętnikiem. Stanowi duet z kalendarzem córki; ten sam wygląd zewnętrzny, zawartość dostosowana do potrzeb i wieku mamy i córki. To nowocześnie pomyślany, integrujący prezent dla dwóch pokoleń.
więcej...

Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2018/2019

Każda dziewczyna jest wyjątkowa, więc powinna mieć wyjątkowy kalendarz, dostosowany do jej potrzeb. Kalendarz jest poręczny i fantastycznie prezentuje się na szkolnym biurku, nie zniszczy się w plecaku. Nastolatka może być pewna, że ten wyjątkowy kalendarz zaplanowany na cały rok szkolny, szybko stanie się jej wiernym „przyjacielem”.
więcej...

Planer rodzinny na lodówkę 2018/2019

Zarządzanie rodziną to duże wyzwanie, dlatego w każdym domu powinien znaleźć się wyjątkowy planer, który pozwoli na zapisanie najważniejszych wydarzeń w poszczególnych miesiącach: wizyt u lekarza, urodzin bliskich, wyjazdów i wielu innych istotnych spraw. Wszystkim miesiącom w roku w planerze przyświeca inne hasło przewodnie. Do planera dodaliśmy naklejki, by w łatwy sposób móc motywować dzieci do dobrego zachowania.
więcej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz