środa, 18 lipca 2018

Podrzuć dziecko do teatru i obejrzyj komedię dell'arte!

KUKUŁCZE JAJO – PODRZUĆ NAM SWOJE DZIECKO I IDŹ DO TEATRU! „SŁUGA DWÓCH PANÓW” W RAMACH LETNIEGO PRZEGLĄDU JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ, 22 LIPCA.
Mamy i ojcowie - chcecie spędzić wakacyjny wieczór w teatrze, ale nie macie z kim zostawić dziecka? „Kukułcze jajo” Teatru Dramatycznego przybywa Wam z odsieczą! Podrzuć nam swoje dziecko przed spektaklem, a nasze animatorki sprawią, że nie tylko Wy spędzicie udany wieczór.

W wybrane dni miesiąca Teatr oferuje opiekę nad dziećmi w trakcie trwania spektakli na scenach w Pałacu Kultury i Nauki oraz na Woli. Koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł, a jeśli masz całą gromadkę, to za każde kolejne dziecko zapłacisz 5 zł. Bilety należy rezerwować z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 9 lat.
Opieka ma formę warsztatów, które odbywają się w salach prób Teatru Dramatycznego przez cały czas trwania spektaklu, także w trakcie przerwy. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Już w najbliższą niedzielę „Kukułcze jajo” przedstawi Wam komedię dell'arte: “SŁUGA DWÓCH PANÓW to spektakl wybitnie rozrywkowy, przynoszący wytchnienie, ulgę. Gwarantujący znieczulenie od wszelkich trosk, smutków, smętków. Działa jak teatralne SPA o przyspieszonym, kompleksowym działaniu. (...) Nie ma opcji, by go nie obejrzeć, pytanie tylko brzmi kiedy. Nie można sobie bowiem odmówić przyjemności tak oczywistej, tak pięknie, optymistycznie nastrajającej.” (blog Okiem widza)

Wieczór pełen wakacyjnego uśmiechu rozpocznie się o godzinie 17.00, sala im. G. Holoubka (w PKiN, Plac Defilad 1).

Regulamin i kwestionariusz do wypełnienia przez rodziców znajduje się na stronie teatrdramatyczny.pl (po kliknięciu w repertuarze na powyższą datę i spektakl).

Zgłaszać się można do Biura Obsługi Widza: 22 632 03 70, e-mail: olga.jagnicka@teatrdramatyczny.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz