Etykiety

piątek, 11 października 2019

Upływający czas...

Szczęśliwi czasu nie mierzą, ale czasami odmierzają urodzinami. Ola 16 października skończy osiem lat. Był to dla nas czas bardzo różnorodny, ale zawsze robiliśmy wszystko, aby Ola była dzieckiem szczęśliwym. I patrząc na zdjęcia, patrząc na filmy, wspominając nawet te najtrudniejsze dla Oli chwile, kiedy z powodu nadaktywności mózgu cierpiała była dzieckiem szczęśliwym, zatrzymującym się w kałużach, z których musiała uratować dżdżownice, zbierającej biedronki, ślimaki, żaby z asfaltu, żeby nikt ich nie skrzywdził, przytulająca jeże (jak się odpowiednio złapie i pogłaszcze to da się przytulić), z ciekawością oglądająca krety, które trzeba było ratować przed zalaniem (nadmiar deszczu). Ola zawsze chętnie wychodziła naprzeciw przyrody i tę przyrodę utrwala na swoich pracach. Z okazji ósmych urodzin robimy też lekki remont, który sprawi, że Ola będzie miała lepsze warunki do rozwijania swoich zainteresowań. Zwłaszcza, że to już duża dziewczyna łaknąca wiedzy o świecie.
Wszystkim, którzy wsparli Oli terapię wpłacając pieniądze na Oli subkonto w fundacji bardzo dziękujemy, bo dzięki Wam w tym miesiącu mogliśmy wypłatę przeznaczyć na poprawę warunków, w których Ola funkcjonuje, ponieważ wpłaty prawie całkowicie pokryły w tym miesiącu Oli potrzeby.
Bardzo Wam za to wsparcie dziękujemy
Jeśli chcecie sprawić Oli prezent urodzinowy możecie przekazać jej naklejki na słodziaki, wpłacić pieniądze, polecić Oli prace, nabyć książkę z Oli reprodukcjami, kupić rzeczy z bazarku, a nawet złożyć życzenia Oli tu lub kiedy spotykacie ją na ulicy.
Oli terapię można wesprzeć wpłacając darowiznę na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
25068 Sikorska Aleksandra darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza