Etykiety

poniedziałek, 18 marca 2019

"Żona bankiera" Cristina Alger

Już dziś na księgarskich półkach zadebiutuje "Żona bankiera" Cristiny Alger. Emocjonujący thriller, rozgrywający się w świecie chciwości, pychy i brudnych interesów. Annabel, główna bohaterka, odkrywa świat globalnej finansjery, w którym nie istnieją ani granice państw, ani prawo, a rządzą chciwość i przede wszystkim niewyobrażalne pieniądze.
 Istnieje cały ukryty przed nami, odrębny świat, toczący się według własnych reguł. Świat brudnych pieniędzy, umieszczonych na podejrzanych kontach bankowych, świat należący do potężnych i niebezpiecznych ludzi.
Kiedy Matthew Werner, bankier pracujący dla największego szwajcarskiego banku, ginie w katastrofie lotniczej, jego młoda żona musi uporać się nie tylko ze stratą ukochanego, lecz również z tajemnicami, które po sobie pozostawił. Z czasem Annabel zdaje sobie sprawę, że jego śmierć nie była przypadkowa, a ona sama znajduje się teraz na celowniku potężnych sił, których istnienia wcześniej nawet nie podejrzewała.
Trzymający w napięciu thriller Cristiny Alger ukazuje świat globalnej finansjery i ukrytych pieniędzy, świat chciwości i pychy, dla którego nie istnieją ani granice państwowe, ani prawo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz