Etykiety

środa, 3 kwietnia 2019

Wydawnictwo Jedność na XXV Targach Wydawców Katolickich

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne, jubileuszowe, XXV Targi Wydawców Katolickich w Warszawie. Targi odbędą się w dniach 4-7 kwietnia w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wiele znakomitych nowości książkowych, które premierowo zaprezentujemy właśnie na Targach. Do zakupów prezenty! Zapraszamy na stoisko wydawnictwa JEDNOŚĆ nr 10 oraz na spotkania z naszymi autorami:

5.04 (piątek) w godz. 16.30 -17.30
Promocja książki Bóg kocha najbardziej, czyli jak przygotować dziecko do I Komunii Świętej w rodzinie. Spotkanie z autorami: Agnieszką Porzezińską i ks. Markiem Dziewieckim poprowadzi Rafał Porzeziński. Sala Koncertowa, wstęp wolny

6.04 (sobota) w godz. 11.30 – 12.30
Dlaczego Caravaggio ciągle nas zachwyca? Premiera albumu „Tajemnice Caravaggia” z udziałem autora, ks. prof. Witolda Kaweckiego. Sala Koncertowa, wstęp wolny

7 kwietnia (piątek), godz. 11.00–12.00
ks. Zbigniew Sobolewski, teolog, dyrektor Dzieła Pomocy „Ad Gentes”, autor wielu publikacji dla dorosłych i dzieci – podpisuje swoje książki na stoisku wydawnictwa nr 10. 

Gorące premiery targowe poniżej

Bóg kocha najbardziej. Przygotowanie do
I Komunii świętej w rodzinie

Ta wyjątkowa książka pomaga przygotować się do Pierwszej Komunii Świętej, z tym że nie dzieciom, a ich… rodzicom. Już to czyni tę publikację absolutnie wyjątkową i cenną. Odważne odpowiedzi na trudne pytania. Klimatyczne, budujące nastrój ilustracje. Znakomici autorzy.  więcej.

Przy stole z papieżem Franciszkiem

Tego jeszcze nie było. Życie Papieża widziane od strony spotkań przy stole. Autor dociera do zapisów spotkań i przepisów na potrawy, jakie w różnych zakątkach świata znalazły się na stole Franciszka.
Światowy bestseller! 

Tajemnice Caravaggia

Opowieść o blisko stu dziełach Caravaggia, ich kolorystyce, świetle, metaforyce, fakturze, warstwie znaczeniowej, psychologicznej i narracyjnej. Historie niezwykłych obrazów Caravaggia, związanych z wewnętrzną głębią i przeżyciami artysty. Malarstwo skoncentrowane na prawdzie, pozwalające widzowi lepiej zrozumieć siebie.

Rafael.
Skarby apartamentów papieskich

Ten wyjątkowy album umożliwia czytelnikowi zobaczenie Stanz watykańskich po niedawno przeprowadzonej konserwacji, która przywróciła im dawny blask. Proponuje niezwykłą wizytę w prywatnych apartamentach papieskich, prowadząc krok po kroku przez kolejne sale ozdobione zachwycającymi freskami Rafaela.
więcej..   
Biblia w obrazach

z Muzeów Watykańskich

Oddajemy do rąk Czytelników księgę, która jest przede wszystkim zbiorem obrazów zgromadzonych w Muzeach Watykańskich. Uznaliśmy jednak, że samo podziwianie dzieł sztuki nie jest wystarczające do poznawania Biblii, a najlepszym objaśnieniem arcydzieł malarstwa będą słowa zaczerpnięte bezpośrednio z Pisma Świętego. W ten sposób powstał album, który prezentuje dzieje zbawienia człowieka, ilustrując je słowem i obrazem.

365 razy Biblia

To piękne, klasyczne wydanie Biblii zaprasza nieco starsze dzieci do odkrywania bogactwa słowa Bożego. Księgi Nowego i Starego Testamentu zostały podzielone na 365 historii, dokładnie tyle ile jest dni w roku. Wszystko po to, by moc słowa Bożego towarzyszyła młodym chrześcijanom przez cały rok, każdego dnia!
Wydana w ozdobnym pudełku.

Katalog RELIGIA/ DUCHOWOŚĆ

Najnowszy katalog wydawniczy obejmuje ofertę: teologia, sztuka, encyklopedie, leksykony, literatura chrześcijańska, pomoce katechetyczne, książki religijne dla dzieci.
 
Kliknij TU w link , aby przejrzeć katalog na naszej stronie www.jednosc.com.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza