Etykiety

środa, 3 października 2018

Praca marzeń? Wydawnictwo W.A.B. szuka testera kryminałów i thrillerów!

Kochasz książki? Lubisz kryminały i thrillery? Wydawnictwo W.A.B. ma dla Ciebie pracę marzeń! Żeby zostać testerką lub testerem kryminałów, należy spełnić tylko jeden warunek...
Z okazji premiery powieści "Lissy" Luki D'Andrei (autora bestsellerowej Istoty zła!) na polskim rynku pojawia się wyjątkowa akcja! Wydawnictwo W.A.B. ma gratkę dla wszystkich moli książkowych! A szczególnie dla tych, którzy kryminały łykają seriami, a lektura thrillerów wywołuje u nich szybsze bicie serca.

Do zadań testerki lub testera kryminałów będą należały: tygodniowy pobyt w górach, lektura jednego thrillera lub kryminału – wskazanego przez wydawnictwo – dziennie oraz przekazywanie w formie elektronicznej swoich rekomendacji. Wydawnictwo pokrywa koszty pobytu, podróży w polskie góry oraz... wypłaca honorarium w wysokości 2000 zł netto za czytanie książek!

Jest tylko jeden warunek: kandydatów i kandydatki, oprócz CV, wydawnictwo prosi o dołączenie recenzji „Lissy” Luki D’Andrei – thrillera, który – jak głosi opis z okładki – mrozi serca!

Link do filmu z treścią ogłoszenia
Link do ogłoszenia
Folder zawierający zdjęcia książek, notę prasową, notę o książce oraz okładkę książki - DO POBRANIA

CV oraz autorską recenzję „Lissy” prosimy wysyłać na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila prosimy wpisać „Testerka/tester thrillerów”.

Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Testerka lub tester kryminałów zostanie wyłoniona/-y do końca listopada.

 
„Lissy”
Luca D’Andrea
Premiera 3 października 2018 r.
Tłum. Andrzej Szewczyk
Kolejny thriller autora Istoty zła
Nieprzewidywalny, szalony, porywający. Ten thriller zmrozi Ci serce!
Piękna młoda Marlene, chcąc zerwać z przeszłością, decyduje się wyjść za Herr Wegenera, bogatego kryminalistę. Po kilku latach postanawia jednak zostawić męża, a odchodząc, zabiera coś bardzo wartościowego.
Podczas ucieczki dochodzi do wypadku, Marlene rozbija samochód i traci przytomność. Na ratunek zjawia się Simon Keller – tajemniczy pustelnik mieszkający wysoko w górach. Mężczyzna z troską zajmuje się Marlene. Powoli zaczyna się budować między nimi przedziwna więź…
Tymczasem Herr Wegener rozpoczyna poszukiwania żony. Jej zniknięcie wywołało bowiem niebezpieczne skutki uderzające w potężną organizację przestępczą. W sprawę zostaje zaangażowany bezimienny zaufany człowiek, co oznacza wyrok: Marlene musi zginąć. Czy pustelnik zdoła ją ochronić? A czy Marlene rzeczywiście może zaufać Simonowi?
Lissy to wstrząsająca powieść o poczuciu winy, miłości i poświęceniu.
DʼAndrea jest prawdziwym mistrzem.
„La Stampa”
Może być porównywany (bez posądzenia o przesadę) do Stephena Kinga i Jo Nesbø.
„La Repubblica”
Luca DʼAndrea (ur. 1979) – włoski pisarz. Urodził się i mieszka w Bolzano, gdzie pracuje jako nauczyciel. Autor trylogii fantasy dla młodzieży Wunderkind, a także scenariusza serialu obyczajowego Mountain Heroes o życiu ratowników górskich w Dolomitach oraz głośnego thrillera Istota zła (W.A.B. 2016). Wydana rok później Lissy ukazała się do tej pory w kilku wersjach językowych.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja pracę marzeń znalazłam poprzez https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy i właśnie szykuje się do mojego pierwszego wyjazdu do Niemiec. Będę tam zajmowała się osobami starszymi i sprawowała nad nimi opiekę. Jak dla mnie jest to praca idealna bo mogę zarobić i nauczyć się języka obcego na wysokim poziomie.

    OdpowiedzUsuń