Etykiety

czwartek, 25 października 2018

Wydawnictwo Jednośćna Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do Krakowa na 22. Międzynarodowe Targi Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 25-28 października. Czekamy na Państwa na stoisku nr D1 w hali Wisła. Dla naszych klientów przygotowaliśmy mnóstwo nowości, a książki można będzie kupić z atrakcyjnym rabatem targowym do 50%.  Do zakupów przygotowaliśmy wspaniałe prezenty (kalendarze i planery, zakładki edukacyjne, zawieszki czy bajkowe torby) oraz dużo, dużo więcej niespodzianek. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu Hitów cenowych czyli super rabatów na wybrane tytuły np. -50% rabatu na całą serię książek o zdrowiu. Przygotowaliśmy także specjalne pakiety dla szkół i bibliotek.
W sobotę w godz. 12.00-14.00 z najmłodszymi czytelnikami spotka się pani Joanna Krzyżanek, autorka książek o przygodach Cecylki Knedelek. Najnowsza książkę "Pierwsza pomoc nie tylko dla przedszkolaków" będzie można zakupić i zdobyć autograf autorki. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie mini pokaz pierwszej pomocy z udziałem ratownika medycznego pana Macieja Polaszczyka.
Dla nauczycieli po raz kolejny odbędą się kreatywne warsztaty przy wsparciu profesjonalistów z OTE Kangur pt. „Jak przez zabawę uczyć dzieci wrażliwości ekologicznej”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz