Etykiety

piątek, 5 grudnia 2014

Anna Szczęsna "Smutek Gabi"

http://www.wydawnictwolucky.pl/smutek-gabi
Anna Szczęsna, Smutek Gabi, Radom „Lucky” 2014
Gabi to typowa samotna trzydziestokilkulatka, która nie potrafi stworzyć stałych relacji z mężczyznami, którzy nie potrafią zrozumieć, że jak kobieta nie chce się spotykać to trzeba sobie odpuścić. Maciej, Eryk i Bazyli stworzą wybuchowy trójkąt wokół niej, który przekona ją, że łączenie pracy z miłością może nadwyrężyć jedno lub drugie. Jak w życiu wielu przedstawicielek płci pięknej spotka się ona również z przemocą i molestowaniem w pracy. W tle zobaczymy sielankową miłość Bogny i Krzysztofa, którzy przekonują swoją zatwardziałą i przyciągającą nieszczęścia bliską znajomą, że uczucie może zmienić człowieka.
Początkowo życie Gabi wydaje się bardzo monotonne: miniaturowe mieszkanie, praca, znajomi i natrętny adorator, który jest gotowy zrobić wszystko, żeby przekonać do swojego uczucia. Jak daleko posunie się młody mężczyzna? Czy Gabi wybierze obsesyjnie zakochanego, czy starego przyjaciela, a może kogoś kto ją bardzo przypomina? Przekonajcie się sami.
W „Smutku Gabi” nie zabraknie radości i smutku. Życiowe rzucanie bohaterem z przeciwności w przeciwność, a do tego jej zaangażowanie w pracę sprawi, że z jednej strony wybierze się w podróż życia, a z drugiej jej życie kręcące się wokół pracy i miejskiej ciasnoty ulegnie zmianie.
Książka Anny Szczęsnej napisana lekkim językiem, wzbogacona dylematami młodych ludzi, którzy ciągle mają za mało pieniędzy, by zacząć życie na swoim we dwoje i tułają się od mieszkania do mieszkania, gdzie wynajmują miejsca w pokojach. „Smutek Gabi” polecam osobom, które szukają przyjemnej, ale bardzo życiowej lektury ze szczęśliwym zakończeniem

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza