Etykiety

piątek, 21 sierpnia 2015

Diana Kander "Start up. Postaw wszystko na jedną firmę"http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=559
Diana Kander, Start up. Postaw wszystko na jedną firmę, tł. Dorota Piotrowska, Warszawa „Studio EMKA” 2015
Większość ludzi uważa, że dobry pomysł na biznes to połowa sukcesu. Diana Kander w swoim nietypowym poradniku sprowadza nas na ziemię. Wiele zależy od tego, jakie problemy rozwiązuje nasz pomysł. Jeśli nie są one tak istotne to na pewno biznes będzie wielką klapą. Jak tego uniknąć? Co należy zrobić, aby zarabiać pieniądze, a nie ciągle inwestować? Jakie błędy popełniają przyszli przedsiębiorcy? Wszystkiego dowiecie się ze „Start up. Postaw wszystko na jedną firmę”.
Książka Diany Kander nie jest typowym poradnikiem biznesowym. To, co w wielu publikacjach przez specjalistyczny język zostaje zaciemnione tu pokazano jasno i prosto. Do tego całość urozmaicono wątkiem romansowym, kryzysem małżeńskim, hazardem. Wielka niewiadoma w pokerze jest również wielką niewiadomą w biznesie. Mistrzostwa Świata w Pokerze pozwalają Owenowi stopniowo dojrzewać do odkrywania wad pierwotnej wizji oraz przekształcenia pomysłu. Jak zamienić upadającą firmę w zarabiającą duże pieniądze bez inwestowania środków w zmiany? Tego wszystkiego dowiecie się z poradnika.
Polecam wszystkim myślącym o samodzielnym biznesie, pracującym w marketingu, prowadzącym blogi, strony i wszelką działalność społeczną oraz miłośnikom romansów. Każdy znajdzie tam coś ciekawego.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza