Etykiety

czwartek, 6 sierpnia 2015

Justyna Ewelina Depta "Kocham Cię Mamo"http://wydawnictwopsychoskok.pl/ksiazka/294/kocham-cie-mamo
Justyna Ewelina Depta, Kocham Cię Mamo, Konin „Psychoskok” 2015
Chorobliwie zaborczy rodzice chcący pokierować życiem dzieci zgodnie ze schematami ich własnych wyobrażeń są problemem nie od dziś. Można nawet się pokusić, że dawniej bardziej ingerowali w życie młodych. Bycie nastolatką w purytańskiej rodzinie, w której nie ma spokoju i panuje reżim nie jest łatwe. Jedna z awantur zmusza Karolinę do ucieczki z domu. Niebezpieczeństwo, na które naraża się nastolatka prowadzi do poznania Adama, zamieszkania z nim i uwiedzenia go. Po wyjeździe ukochanego bohaterka odkrywa, że jest w ciąży. Troska matki i jej ingerencja w życie córki oraz kolejna miłość zmieniają bieg jej życia. Dzięki znalezienia swojego miejsca w zakonie po latach kobieta zostaje sama, ale nie samotna, a mimo tego dręczy ją widmo zmarłego przed laty dziecka.
Jakie jest prawdopodobieństwo odnalezienia syna po kilkudziesięciu latach? Dokąd los zaprowadził ojca dziecka? Czy jeszcze mogą być rodziną? Czy bohaterowie są w stanie sobie wybaczyć?
W książce Justyny Eweliny Depty nic nie jest oczywiste. Losy rzucają bohaterów na niespodziewane ścieżki, a wielki kryzys staje się powodem do spisania swoich losów przez dojrzałą Karolinę, która teraz jest gotowa walczyć o syna, jego zrozumienie i wybaczenie za wszystkie lata nieobecności. Jaka jest jej historia przekonajcie się sami.
Książkę polecam kobietom oraz miłośnikom powieści obyczajowych z zawiłymi wątkami miłosnymi. Sporo w niej prozy życia, prostych przeciwności losu, jakie serwują nam najbliżsi.

2 komentarze:

  1. Bardzo ładny blog, zapraszam do siebie jestem tutaj nowa. Miłego wieczoru:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy blog. W wolnych chwilach zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu http://www.biosmyk.pl/

    OdpowiedzUsuń