Etykiety

środa, 26 listopada 2014

Agnieszka Rusin "Rodzinny sekret"http://www.wydawnictwolucky.pl/rodzinny-sekret
Agnieszka Rusin, Rodzinny sekret, Radom „Lucky” 2014
Pieniądze szczęścia nie dają – mówi ludowe porzekadło, które w rozwiniętej wersji przekonuje, że bardzo ułatwiają. O tym wiedzą bohaterowie, których losy bardzo się komplikują przez ten ważny w kulturze konsumpcyjnej element. Wszystko zaczyna się od nieszczęśliwego wypadku rodziców Klary, której z każdą stroną świat powoli się rozpada i odkrywa, że do prawdziwej tragedii doszło prawie trzydzieści lat wcześniej. Przekonuje się, że jej życie było pełne niedopowiedzeń, złudzeń, kłamstw. Wielki majątek, perfumowe imperium to iluzja taka sama jak udane małżeństwo. Rozwód staje się tu początkiem do zmian. Czy aby na lepsze? Jak wiele będzie musiała zapłacić za błędy przodków? Dlaczego matka nigdy nie potrafiła jej pokochać?
„Rodzinny sekret” to romans wymieszany z wątkiem kryminalnym, przez co nie tylko nie zabraknie przelewu krwi, ale też nie obędzie się bez strzelaniny i zbrodni niemal idealnej. Jak na prawdziwy romans przystało wszystko skończy się szczęśliwie.
Lekka fabuła z prostym językiem i szybka akcją spodobają się osobom lubiącym sięgać po romanse. Zagadka kryminalna nie jest tu zbyt ważna i wątek ten jedynie urozmaica kwitnącą miłość. Książka na pewno bardzo przydatna osobom znajdującym się na rozstaju życiowych dróg, które uważają, że razem z końcem związku tracą zaufanie do innych ludzi.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza