Etykiety

wtorek, 25 listopada 2014

Daria Pruszyńska – Obiedzińska, Wolę Ciebiehttp://www.wydawnictwolucky.pl/wole-ciebie
Daria Pruszyńska – Obiedzińska, Wolę Ciebie, Radom „Lucky” 2014
Młodość ma swoje prawa. Wśród nich jest prawo do popełniania błędów, podporządkowania się rodzicom, otoczeniu. Tak było w przypadku Wiktora i Geni. Ich drogi się rozeszły, by mogli założyć nowe rodziny, wychować dzieci i wnuki oraz pożegnać się z małżonkami. Wydawałoby się, że teraz czeka ich umieranie w samotności. Los jednak spłata im figla, a wszystko dzięki Emilii, wnuczce Geni. Dziewczyna ma dość swoich rodziców trzymających ją w domu jak we więzieniu. Po skończeniu liceum pragnie zakosztować wolności i ku zaskoczeniu wszystkich szuka jej w babci. Dom na Wilanowie skrywa wiele tajemnic. jedną z nich są stare fotografie, a wśród nich zdjęcie ukochanego babci.
Emilia jak na przyszłą dziennikarkę przystało przeprowadzi mini śledztwo. Zbiegi okoliczności bardzo jej ułatwią sprawę. Nie przewidziała tylko jednej rzeczy: będzie musiała nawiązać relacje z opryskliwym Kamilem ze swojego roku. Nie zabraknie też czarnego charakteru... Co z tego wszystkiego wyniknie? Przekonajcie się sami.
„Wole Ciebie” to dwie splecione historie miłosne, które w dziwny sposób będą się rozwijały. Lekka i przyjemna lektura z łatwym językiem umili wieczory licealistów, którzy chcą wejść w świat problemów rówieśników takich jak oni i inaczej spojrzeć na starsze pokolenie. Książka przypadnie do gustu miłośnikom romantycznych opowieści.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza