Etykiety

czwartek, 15 lipca 2021

KONKURS na Facebooku


 #KONKURS

Do wygrania książka "Pocztówki z Portugalii" Jolanta Kosowska.
Aby wziąć udział w konkursie należy napisać, dlaczego właśnie Wy powinniście udać się w książkową podróż do Portugalii.
Konkurs trwa do 18 lipca do północy. Wyniki konkursu następnego dnia.
Wybiorę odpowiedź, która najbardziej mi się spodoba. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski. Sponsorem jest Wydawnictwo Novae Res.
POCZTÓWKI Z PORTUGALII
Jolanta Kosowska
PREMIERA 14 LIPCA 2021
Gęste mgły i słoneczne klify magicznej Portugalii wzbudzają zachwyt Olgi, utalentowanej artystki i dziennikarki. Jej fotografie, które zwyciężyły w międzynarodowym konkursie, zostaną zaprezentowane na wystawie w Lizbonie. Jednak Olga, poza zbieraniem laurów, ma jeszcze jeden ważny powód, żeby odwiedzić piękny kraj na zachodnim brzegu Europy. Młoda kobieta zamierza rozwiązać zagadkę zniknięcia Andrzeja Komorowskiego – artysty, który z niewiadomych przyczyn zerwał kontakt ze swoją rodziną. Z białych mgieł snujących się tuż przy ziemi powoli wyłaniają się ostre kształty i coraz bardziej intensywne barwy zdarzeń z niedalekiej przeszłości…
Joanna Kosowska zabiera nas tym razem do malowniczej Portugalii. Jednocześnie funduje historię pełną bólu, sekretów i nadziei. Wzrusza i prowokuje do myślenia. Polecam, to doskonała lektura dla Czytelników ceniących opowieści pełne tajemnic.
Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka
Poruszająca opowieść o sile miłości, poświęceniu i tęsknocie za tym, co utracone. Utkana na kanwie portugalskich pejzaży, niezwykle mądra historia, która dowodzi, że w życiu ważna jest każda chwila.
Sylwia Trojanowska, pisarka
To niezwykle piękna opowieść o determinacji. Stworzona z miłości do człowieka.
Tak właśnie pisze Jolanta Kosowska. Jestem zachwycona!
Anna Kasiuk, pisarka
JOLANTA KOSOWSKA
Urodzona na Opolszczyźnie, większość życia związana z Wrocławiem, Opolem i Sobótką, absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej i studiów podyplomowych w Akademii Wychowania Fizycznego. Z zawodu lekarka, specjalistka w trzech dziedzinach medycyny. Nieustanie szuka nowych wyzwań i swojego miejsca na ziemi. Od kilkunastu lat mieszka i pracuje w Dreźnie. Jest związana z drezdeńską Polonią. Dzieli swój czas pomiędzy pracę zawodową, podróże i pisanie powieści. Jest autorką dwunastu powieści obyczajowych.

1 komentarz:

  1. Piękne i zachęcające rekomendacje polskich pisarek.
    Brawo panie.🦋🦋🦋💙💙💙

    OdpowiedzUsuń