Etykiety

piątek, 30 lipca 2021

Spotkanie autorskie z Bogdanem Rymanowskim


Bogdan Rymanowski - dziennikarz, absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zaczynał w Radiu Kraków, później był reporterem, serwisantem i autorem audycji w Radiu RMF FM. W Radiu Plus rozmawiał "Twarzą w twarz" z politykami. Prowadził "Puls dnia" w TVP oraz "Kropkę nad i" w TVN. Był twórcą programu informacyjnego "Wydarzenia" w TV Puls. Od 2001 roku pracuje w telewizji TVN24. Był prowadzącym "Faktów" TVN, wieczornego "Magazynu 24 godziny" oraz "Rozmów Rymanowskiego". Obecnie jest gospodarzem programów "Kawa na ławę" i "Jeden na jeden".
Otrzymał tytuł Dziennikarza Roku "Grand Press" w 2008 roku, jest również laureatem Wiktora, Telekamery i Nagrody Fikusa. Razem z Pawłem Siennickim napisał książkę "Towarzystwo Lwa Rywina". Wspólnie z Wojciechem Bockenheimem był autorem filmu dokumentalnego Szpieg o Marianie Zacharskim. Mąż Moniki, ojciec Aleksandry, Julii i Karola.
Od października 2018 prowadzi Wydarzenia na antenach Polsatu i Polsat News, a także jest jednym z prowadzących emitowanego po nich programu publicystycznego Gość Wydarzeń. Od 2021 roku prowadzi niedzielny program Śniadanie Rymanowskiego, emitowany na antenie Polsatu News i na portalu Interia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz