Etykiety

środa, 15 lipca 2015

"Tajemniczy ogród. Rysuj, koloruj, przeżywaj przygody" il. Johanna BasfordTajemniczy ogród. Rysuj, koloruj, przeżywaj przygody, il. Johanna Basford, Warszawa „Nasza Księgarnia” 2015
„Tajemniczy ogród” to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą kształtować swoje umiejętności manualne. Poza kolorowaniem  Johanna Basford zachęca nas do stworzenia swoich niezwykłych projektów ogrodów, zmusza do ćwiczenia spostrzegawczości, dorysowywania różnych elementów. Z każdą stroną stopień trudności wzrasta, dzięki czemu możemy rozwijać umiejętności.
Ta piękna kolorowanka ćwiczy naszą koncentracje, kształtuje twórcze rozwiązania, precyzję. Jest to świetna propozycja dla dysgrafików oraz wszystkich, którzy chcą popracować nad sprawnością swoich rąk.
Bardzo dobrze sprawdza się podczas rysowania cienkopisami. Małym minusem jest dwustronność rysunków i utrudniona możliwość wyrywania kartek, przez co otaczanie się swoimi pracami jest utrudnianie, ale za to książka jest na tyle solidna, że może nam posłużyć, jako zbiór własnych prac w jednym miejscu.
Wzory są naprawdę piękne i wymagają dużej precyzji podczas kolorowania. Szczególnie polecam młodzieży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz