Etykiety

czwartek, 28 września 2017

Paczka książek dla dzieci

W minione wakacje miałam okazję uczestniczyć z córką w turnusie rehabilitacyjnym organizowanym przez młodziutką fundację "Tour de Fundacja", poznać osoby, którym zależy na wspieraniu rozwoju dzieci niepełnosprawnych i dzięki temu wiem, że są wiarygodni oraz potrafią zdziałać naprawdę bardzo wiele. Fundacja na swoim fp (https://www.facebook.com/tourdefundacja/) umieściła apel skierowany do wszystkich, którzy pracują z książkami. Ponieważ niejednokrotnie mogłam liczyć na Wasze wsparcie w różnych akcjach czytelniczych i charytatywnych  przekazuję informację. Być może ktoś z Was będzie w stanie wesprzeć fundację w postaci paczki książek przeznaczonych na licytację, której dochód zostanie przeznaczony na zimowy wyjazd dla dzieci.
Poniżej apel, który można znaleźć na fp fundacji:
"Nasi Drodzy Znajomi i Nieznajomi,
Bardzo dziękujemy wszystkim za każde wsparcie w zorganizowaniu turnusu rehabilitacyjnego dla sześciorga niepełnosprawnych dzieci w Jantarze – muzyczne podsumowanie tej akcji pojawi się w komentarzu. Obecnie rozpoczynamy zbiórkę na zimowy wyjazd dla dzieciaków- tym razem kulig. Czy widzicie oczami wyobraźni niepełnosprawne dziecko na wózku podczas kuligu! My zobaczymy to na pewno! może również dzięki Waszemu wsparciu. Link do akcji to:
https://zrzutka.pl/tb4g57
W połowie października planujemy rozpocząć licytację książek. W tym celu zwracamy się z prośbą do Was: jeśli piszecie o książkach (blogujecie) lub wydajecie książki, robicie piękne ozdoby choinkowe lub cokolwiek niepowtarzalnego, co można licytować , aby wesprzeć akcję- możecie nam to przesłać, abyśmy mogli pozyskać pieniądze na terapię dzieci. Zbiórka rzeczy na aukcje trwa do końca października, a licytacje zakończymy do końca listopada, aby paczki zdążyły dotrzeć na mikołajki czy gwiazdkę.
Tu na fp będziemy na bieżąco pokazywać, co i od kogo do nas dotarło, pojawi się również informacja o aukcjach, aby informacja mogła do każdego dotrzeć.
W naszych zasobach są już książki od Ania Sikorka- prowadząca blog #Górowianka oraz książki autorstwa Katarzyny Georgiou. Dziękujemy!
Aukcje będą prowadzone poprzez portal allegro"
A tu adres fundacji:
Tour de Fundacja
ul. Jana Kazimierza 60/66
01-248 Warszawa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza