Etykiety

sobota, 22 sierpnia 2020

Dentysta z narkozą dla niepełnosprawnych

 

Dziś będzie polecanie, bo my -rodzice dzieci niepełnosprawnych musimy sobie polecać świetnych specjalistów.
O przygodach z dentystami pisałam wiele. I to było wiele złego, bo było długie czekanie, jeżdżenie gdzieś daleko, traktowanie dzieci jak zwierzęta do zarznięcia, a nie pacjentów. A tu taka niespodzianka: niesamowicie miła obsługa, szybki termin i pod ręką, bo w Rawiczu.
Wystarczą aktualne badania krwi (my robimy raz na 2-3 miesiące, więc zawsze aktualne), orzeczenie o niepełnosprawności wskazujące, że takie leczenie się należy (autyzm kwalifikuje się) i brak oznak chorób. Tydzień po telefonie wizyta (przez to, że my wcześniej nie mogliśmy!). Do tego Ola nie potrafiła pokazać, który ząb dokładnie boli, więc została uśpiona gazem i zbadana, żeby następnie dać narkozę i leczyć. Okazało się, że u Oli ból to wynik zaciskania szczęki w czasie ataków padaczki, a nie próchnicy, czy wypadających mleczaków. Dentysta i cały personel niesamowicie empatyczni, mili, znający problemy rodziców, minimalizujący biurokrację (zamiast 10 kartek do wypełnienie tak jak zawsze dostałam jedną kartkę, którą i tak wypełniła pielęgniarka, a ja miałam tylko podpisać). U nas była to 10 minutowa wizyta. Bez bólu, stresu (również mojego, bo personel zadbał, żeby dziecko nie miało powodu do krzyku).
Zdecydowanie polecam!
Lokalizacje

ul. Grota Roweckiego 9K, 63-900 Rawicz województwo wielkopolskie

ul. Pułaskiego 28, 56-100 Wołów województwo dolnośląskie
Kontakt

NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent

601-949-383 (Rawicz)

663-133-873 (Wołów)

Rejestracja wyłącznie telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 18.00 wg kolejności zgłoszeń
Oferta

Stomatologia niepełnosprawni, zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, stomatologia zachowawcza, chirurgia, endodoncja, protetyka, implanty, rentgenodiagnostyka - na NFZ i prywatnie.

więcej informacji

2 komentarze:

  1. Słyszałem, że dentysta w Gdyni jest bardzo dobrym specjalistą hhttps://www.dentystagdynia.pl// właśnie tak się nazywa ;) Podobno ma dużo cierpliwości i wyczucia i słucha pacjenta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się ten blog. Bardzo dużo ciekawych artykułów jest na tym blogu.

    OdpowiedzUsuń