Etykiety

czwartek, 29 czerwca 2017

"Gra miłości" Huntley Fitzpatrick

Magnetyzująca opowieść o  dwojgu pogubionych nastolatkach, których połączy niełatwa miłość Tim Mason jest chłopakiem, który najprawdopodobniej znajdzie po omacku barek z alkoholem, w  przyszłości będzie potrzebował przeszczepu wątroby, wjedzie samochodem do domu… Alice Garrett była dziewczyną, która przede wszystkim na pewno nie umówi się z przyjacielem młodszego brata, wlokącym za sobą spory ciężar przeszłości... Dla Tima zakochanie się w  Alice nie byłoby mądrym wyborem. Dla Alice nie ma nic bardziej przerażającego od zakochania się w  Timie. Jednak Tim nigdy nie wybierał mądrze, zaś Alice zaczyna się zastanawiać, czy „mądry” wybór jest zawsze tym najwłaściwszym. Kiedy tych dwoje natknie się na siebie, wpadną po uszy…
"“Prosto z serca… Świetnie nakreślone postaci, humor i  emocjonalne rozterki. To historia miłosna, w  której się zakochasz!”.
Publishers Weekly
"Historia Tima i Alice jest kwintesencją młodości: pełnej uniesień, uczuć, błędów, rozczarowań oraz nadziei. W fantastyczny sposób ukazuje nam różne oblicza miłości. piękna, prawdziwa opowieść z cudownym przesłaniem, że razem jesteśmy silniejsi."
Dominika Rosik, autorka powieści "Projekt Królowa"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz