Etykiety

poniedziałek, 19 czerwca 2017

„Obserwator” D.B. Thorne’a19 lipca 2017 r. nakładem Wydawnictwa Burda Książki
ukaże się czwarta książka D.B. Thorne’a pt.  „Obserwator”
- ponury thriller psychologiczny, wciągający
i bardzo na czasie.
  • Wie o tobie wszystko.
  • Śledzi każdy twój ruch w sieci.
  • Jeśli staniesz się jego ofiarą, dowiesz się, gdy będzie za późno.
Młoda dziennikarka Sophie Fortune znika w tajemniczych okolicznościach. Policja bardzo szybko rezygnuje z poszukiwań. Dziewczyna miała za sobą próby samobójcze, a tym razem zostawiła wiadomość: TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ. DZIŚ JUŻ KONIEC. Zrozpaczony ojciec dziewczyny – choć przed laty, pochłonięty pracą w Dubaju, stracił kontakt z córką – nie chce uwierzyć w jej samobójstwo. Na własną rękę rozpoczyna śledztwo i szybko odkrywa kilka niepokojących faktów. Zanim Sophie zniknęła, przygotowywała dziennikarską prowokację dla brukowca, w którym pracowała. W tym samym czasie dziewczyna była wielokrotnie atakowana na swoim blogu przez osobę podpisaną jako Starry Ubado. Ktoś składał na nią donosy i nasyłał policję. Została napadnięta na ulicy przez tajemniczego napastnika. Cały czas żyła w strachu przed bezwzględnym internetowym trollem, który wiedział o niej o wiele za dużo. A to dopiero początek koszmaru, jaki ktoś dla niej przygotował. Ten thriller przeraża! Od tej pory kilka razy zastanowisz się, nim wrzucisz do sieci zdjęcie lub wpis.
Dane wydawnicze: Tytuł: „Obserwator”,  autor: D.B. Thorne, premiera: 19.07.2017, cena: 36,90 zł.
O autorze:
D.B. Thorne od piętnastu lat żyje z pisania. Zaczynał od branży reklamowej, następnie tworzył dla telewizji i współpracował z wieloma komikami, między innymi z Jimmym Carrem, Alanem Carrem, Davidem Mitchellem oraz Bobem Mortimerem. W Wielkiej Brytanii jest uważany za „osobowość internetową”– wykorzystując sieć, obnaża biurokrację, luki w systemach bezpieczeństwa, pretensjonalizm i brak poczucia humoru przeróżnych osób, w tym celebrytów. „Obserwator” to jego czwarta powieść.
O Wydawnictwie Burda Książki:
Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym. Zróżnicowana oferta: od poradników, książek podróżniczych, dziecięcych, poprzez powieści, biografie, aż do kryminałów. To u nas znajdziesz książki National Geographic Society! Nasi najpopularniejsi autorzy: Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Nela Mała Reporterka, Kinga Paruzel, zwycięzcy programu Masterchef: Damian Kordas i Magdalena Nowaczewska oraz Masterchef Junior Natalia Paździor, Yvette Żółtowska – Darska, Małgorzata Kalicińska, Anna Fryczkowska, Dagmara Skalska, Jakub Porada, Marek Tomalik czy Tomasz Tomaszewski skupiają uwagę mediów i czytelników przyciągając tłumy na swoje spotkania autorskie. W 2016 roku wydaliśmy bestsellerową książkę Yvette Żółtowskiej-Darskiej „Lewy” – pierwszą autoryzowaną biografię Roberta Lewandowskiego, która otrzymała nominację w plebiscycie Bestsellerów Empiku 2016, za najlepszą sprzedaż książki dziecięcej. W 2012 i 2013 roku wydawca otrzymał kolejno dwie statuetki Bestseller Empiku 2011 oraz statuetkę Bestseller Empiku 2012. Kolejne dwie statuetki Bestseller Empiku 2015 i Bestseller Empiku 2016 w 2015 i 2016 r. otrzymała Nela Mała Reporterka za książki: „Nela i tajemnie świata” oraz „Śladami Neli. Przez morza, dżunglę
i oceany”. W styczniu 2014 Wydawnictwo Burda Książki otrzymało tytuł Wydawcy Roku 2013  w ramach corocznych nagród przyznawanych przez „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” – najstarsze i największe pismo dotyczące branży wydawniczej w Polsce.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza