Etykiety

środa, 16 stycznia 2019

"Inna kobieta" Karolina Głogowska, Katarzyna Troszczyńska

Inna kobieta Karolina Głogowska, Katarzyna Troszczyńska Premiera: 30.01.2019 Ona, on, ona. Bo w życiu nic nie jest czarno-białe…
Ada jest samotną matką czteroletniej Tosi. Jakiś czas temu rozwiodła się z mężem alkoholikiem. Nowa szefowa wykorzystuje Adę do pisania sprzecznych z etyką dziennikarską artykułów, a były mąż z radością wytyka jej każde potknięcie. Codzienną rutynę kobiety przerywa w końcu namiętny romans z przystojnym kolegą z pracy.
Joanna jest przeciwieństwem Ady. To zmęczona psycholożka, tworząca wraz z kochającym mężem i dwójką dzieci szczęśliwą rodzinę. Jedynie jej pacjenci i rozwiedzeni od lat rodzice przyprawiają ją o ból głowy. Kobieta jest przekonana, że żyje w idealnym związku, a jak jest naprawdę?
Niespodziewanie losy tych dwóch różnych kobiet skrzyżują się w najmniej oczekiwanym momencie.
Inna kobieta to wciągająca od pierwszej strony opowieść, w której każda kobieta odnajdzie echa własnego życia. Nowa książka autorek powieści „Dwanaście życzeń”! Karolina Głogowska – felietonistka WP Opinie, była redaktorka i wydawczyni serwisów internetowych dzieci.pl, abczdrowie.pl, a także WP Kobieta. Współpracowała z Dorotą Wellman przy książce pt. Jak być przyzwoitym człowiekiem? – zbiorze wywiadów z wybitnymi osobistościami z polityki i kultury. Interesuje się antropologią codzienności i historią II wojny światowej. Katarzyna Troszczyńska – redaktorka, przez wiele lat była związana z takimi kobiecymi czasopismami jak „Twój Styl” czy „Pani”. Współpracowała także z grupą NaTemat. Obecnie na stałe pracuje w Wirtualnej Polsce i „Sensie” oraz opowiada magiczne historie swojemu synkowi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz