Etykiety

poniedziałek, 25 października 2021

Trzynaście rzeczy, które nas wzruszyło i dało kopa do działania

 Powoli, powolutku na subkonto w fundacji wpływa darowany przez Was 1% z podatku. Jesteśmy niesamowicie wzruszeni, że tak wiele osób o nas pamiętało w czasie rozliczeń, że wsparliście właśnie Olę. Dzięki Wam będziemy mogli swobodniej zaplanować terapię.

Druga dobra wiadomość: pojawiły się też darowizny na hipoterapię. Nic tylko jeździć. Oli buzia na myśl o konikach roześmiana. Bardzo lubi taką formę aktywności.
Trzecia dobra wiadomość: Ola wróciła na terapię do logopedy na NFZ. Teraz czekamy jeszcze na SI. Widzę, że potrzebuje takiego wsparcia i staram się jak mogę, ale potrzebuje też pracy z terapeutą.
Czwarta dobra wiadomość: po kryzysach z chodzeniem Ola daje się skuteczniej namawiać na maszerowanie na spacerach. To też ważne.
Piąta dobra wiadomość: w grupie stworzonej w celu zbierania pieniędzy na terapię jest już nas ponad 110 osób. Kilka już wystawiło różne rzeczy. Bardzo dziękujemy, że dołączacie do tej grupy, dodajecie swoich znajomych.
Szósta dobra wiadomość: naliczanych pieniędzy z 1% jest już 8 tys!!! Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi. Już wysłaliśmy faktury za lekarstwa i teraz pozostanie czekać, aż te pieniądze trafią do nas, żeby mieć na kolejne lekarstwa, wizyty u specjalistów, kiedy terminy gonią, a na NFZ nie można się dostać.
Siódma dobra wiadomość: powoli, powolutku zbliżają się terminy spotkań związanych z wystawami Oli prac.
Ósma dobra wiadomość: do Oli przywędrowały kolejne nowości, więc będzie miała, co czytać. Ostatnio lubi nurkować w liściach i słuchać czytanych przez mnie książek.
Dziewiąta dobra wiadomość: dostajemy tak wiele wiadomości pełnych życzliwości, że czujemy się zaskoczeni. Niech moc będzie z Wami, bo nam ją pięknie przekazujecie.
Dziesiąta dobra wiadomość: Ola po długich eksperymentach i analizach znowu ma dobrze dobrane lekarstwa i dzięki temu lepiej funkcjonuje, ma mniej napadów padaczki. Do tego stała się bardziej komunikatywna, chętniej powtarza słowa, mówi i pokazuje, co chce jeść. Gdyby mi ktoś 3 lata temu powiedział, że będzie to możliwe to kazałabym mu postukać się w czoło. Serio.
Jedenasta dobra wiadomość: Ola w każdej części miasta ma zwierzęcych i ludzkich znajomych, którzy ją zaczepiają. Wczoraj szary kot nam nie przepuścił głaskania. Oczywiście Tutek musiał go powąchać i za molestowanie dostał po nosie.
Dwunasta dobra wiadomość: Ola ma 6 patronów, którzy mniej lub bardziej regularnie przekazuję pieniądze na subkonto w fundacji.
Trzynasta dobra wiadomość: Ola w tym roku dostała tyle kurtek, że nie muszę jej na zimę kupować. Za każdą rzecz jesteśmy bardzo wdzięczni, bo dzięki temu mamy na sprawy naprawdę ważniejsze (o ile w używanej kurtce może chodzić to bez lekarstw i terapii nie może się obyć).
Bardzo Wam dziękujemy za każdy gest. To dla nas niesamowicie ważne. Z Wami łatwiej nam działać!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz