Etykiety

wtorek, 14 marca 2017

"Grzech" Nina Majewska - Brown

Gdy tajemnica staje się przedsionkiem piekła…
Głęboko skrywana, ma nigdy nie ujrzeć światła dziennego, powinna zostać zapomniana, a jednak powraca każdej nocy w niespokojnym śnie.
Upalny czerwiec. W niewielkiej wsi zostaje zamordowana starsza kobieta. Na mieszkańców pada blady strach, tym większy, że to nie jedyny incydent w okolicy. Każdy jest podejrzany. Nieświadoma zagrożenia Ola postanawia spędzić tu wakacje, by przeprowadzić własne śledztwo i rozwikłać zagadkę sprzed lat, jej osobistą tragedię. Niespodziewanie znajdzie się w centrum wydarzeń, narażając na niebezpieczeństwo siebie i córkę.
Czy pozna prawdę? I czy uda się jej odnaleźć spokój?
„Zarwałam noc. Rewelacyjne oddany klimat małej społeczności. Nadal czuję tę prowincjonalną duchotę… Chcę więcej! Więcej GRZECHU…”
– Joanna Opiat-Bojarska
„Przepełniony emocjami, atmosferą podejrzeń i strachu GRZECH Niny Majewskiej-Brown trzyma w napięciu do ostatniej strony. Dowcip, trafność spostrzeżeń, umiejętność wczuwania się w problemy zwykłych ludzi – to najlepsze cechy stylu autorki.”
– Graham Masterton
Nina Majewska-Brown zadebiutowała powieścią „Wakacje”, potem wydała kolejne części „Zwyczajny dzień” oraz „Jak się nie zakochać”. To opowieści o losach barwnej bohaterki, Niny Braun, kobiety po przejściach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz