Etykiety

piątek, 4 sierpnia 2017

„Moje życie ma cel! Rozmyślam, modlę się, rozumiem.” Rick Warren„Moje życie ma cel! Rozmyślam, modlę się, rozumiem.” Rick Warren
– premiera – 17.07.2017 r.
Moje życie ma cel! Rozmyślam, modlę się, rozumiem prowadzi do 365 spotkań z Bogiem. Każde takie spotkanie zawiera cytat z Pisma Świętego, krótki komentarz z przesłaniem i modlitwę lub myśl przewodnią na dany dzień.
Książka powstała z myślą o dzieciach w wieku powyżej 8 lat i ma na celu pomóc młodym czytelnikom dostrzec to, kim są w oczach Boga. Aby chwycić młodych ludzi za serce, należy dać im pewność, że ich życie ma cel. Potrzeba, by dorastali ze świadomością własnej wartości w oczach Boga i budowali swoją osobistą relację z Chrystusem.
Bóg stworzył każde ze swoich dzieci w konkretnym celu… Oto nadchodzi czas, by poprzez rozmyślania i modlitwę, rozpocząć niezwykłą wędrówkę do odkrycia tego celu.
„Poszukiwanie sensu życia od tysięcy lat spędza ludziom sen z powiek. Chcą wiedzieć, po co znaleźli się tu, na Ziemi i czy są dla kogoś ważni. Prawda jest jednak taka, że skupianie się na sobie samym nigdy nie przyniesie odpowiedzi.
To nie Ty stworzyłeś sam siebie. Skąd więc możesz wiedzieć, po co zostałeś stworzony? Gdybym wręczył Ci wynalazek, którego nigdy wcześniej nie widziałeś, nie miałbyś pojęcia, do czego on służy. A sam wynalazek też nic by ci nie powiedział.
Bóg jest naszym Stwórcą, a Biblia jest instrukcją obsługi. Przysłał nas na ten świat z ważnego powodu – żebyśmy kochali Jego i innych ludzi. Jeśli więc pytamy Boga wprost i czytamy Jego Słowo, dowiemy się, jak to zrobić”.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza