Etykiety

wtorek, 29 sierpnia 2017

"Salon sukien ślubnych" Rachel HauckJak potoczyły się losy dwóch bohaterek, które łączy urokliwy salon sukien ślubnych? Czy potrafią zmienić swoje życie i odnaleźć  szczęście? Gdzie szukać wsparcia, kiedy prawda o najbliższych osobach jest zbyt bolesna?
Te  tematy podejmuje książka „Salon sukien ślubnych” autorstwa Rachel Hauck. Publikacja nawiązuje do bestselleru „Suknia ślubna”, również tej autorki.
 Dwie kobiety, które dzielą dziesięciolecia i olśniewająca suknia ślubna kryjąca pewien sekret…
Opowieści Cory i Haley przeplatają się w czasie w cieniu ukochanego sklepu ślubnego: historia Cory przenosi czytelnika do lat 30-tych,  historia Haley dzieje się w czasach współczesnych. Choć tak się różnią, obie pomogą innym odnaleźć marzenia, gdy ich własne legną w gruzach. Muszą wyruszyć w pełną sekretów podróż, odkryć moc swoich marzeń i magię codziennej miłości. A towarzyszyć im będzie pewna niezwykła suknia ślubna…
Rachel Hauck jest autorką bestsellerowej powieści Suknia ślubna, wyróżnionej przez dziennik „New York Times”, „Wall Street Journal” i „USA Today”. Książka ta została okrzyknięta przez „Romantic Times” Najbardziej Inspirującą Powieścią Roku i została finalistką w plebiscycie na najlepszą powieść – romans RITA. Rachel mieszka w Stanach Zjednoczonych.
Recenzje:
Salon sukien ślubnych mnie zachwycił! Rachel Hauck stworzyła wzruszającą, nostalgiczną opowieść, splatając ze sobą dwie pary nieszczęśliwych kochanków, z przeszłości i teraźniejszości, w magicznej przestrzeni, która łączy ich w jedno. Tak wiele w niej miłości, cierpienia i odkupienia. To książka, której nie będziecie mogli odłożyć, nawet za cenę snu, póki nie zaprzyjaźnicie się z bohaterami, a Heart’s Bend w Tennessee nie stanie się waszym drugim domem”.
Beatriz Williams, autorka bestsellerów według „New York Times”
„Kocham takie książki jak Salon sukien ślubnych. Znajdziecie w niej nie idealne, lecz realistyczne postaci, dwie rzeczywistości oddalone od siebie w czasie, które niespodziewanie się przecinają, a także dotknięcie magii i dużą dawkę wiary. Dwie zapierające dech w piersiach historie miłosne stanowią idealną klamrę powieści o miłości, przebaczeniu i gonitwie za marzeniami. A do tego – olśniewająca suknia ślubna, która kryje pewien sekret. To nie tylko dobra lektura, to powieść którą można się delektować”.
Karen White, autorka bestsellerów według „New York Times”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz