Etykiety

środa, 25 października 2017

KUKUŁCZE JAJO - PODRZUĆ NAM SWOJE DZIECKO I IDŹ DO TEATRU! HIT "KINKY BOOTS"

KUKUŁCZE JAJO – PODRZUĆ NAM SWOJE DZIECKO I IDŹ DO TEATRU! HIT „KINKY BOOTS” JUŻ 5 LISTOPADA.
Mamy i ojcowie - chcecie spędzić wieczór w teatrze, ale nie macie z kim zostawić dziecka? „Kukułcze jajo” Teatru Dramatycznego przybywa Wam z odsieczą! Podrzuć nam swoje dziecko przed spektaklem, a nasze animatorki sprawią, że nie tylko Wy spędzicie udany wieczór.
W wybrane dni miesiąca Teatr oferuje opiekę nad dziećmi w trakcie trwania spektakli na scenach w Pałacu Kultury i Nauki oraz na Woli. Koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł, a jeśli masz całą gromadkę, to za każde kolejne dziecko zapłacisz 5 zł. Bilety należy rezerwować z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 9 lat. Opieka ma formę warsztatów, które odbywają się w salach prób Teatru Dramatycznego przez cały czas trwania spektaklu, także w trakcie przerwy. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.
Spektakle specjalnie przez wzgląd na Wasze dzieci zaczynają się w godzinach późno popołudniowych, a nie wieczornych.
Martwisz się, że Twoje dziecko nie zaangażuje się w warsztaty? Nasze animatorki mają doświadczenie, kosz zabawek i pomysłów, żeby dobrze spędzić ten czas.
 Ty i znajomi rodzice marzycie o jakimś spektaklu połączonym z opieką nad dzieckiem, ale nie ma go w ofercie „Kukułczego jaja”? Dajcie nam znać, stworzymy je dla Was!
Już 5 listopada (w niedzielę) „Kukułcze jajo” przedstawi Wam nasz hit „Kinky Boots”! Dajcie się porwać barwnemu światu jednego z najbardziej znanych brodwayowskich musicali. Przekonajcie się dlaczego spektakl o przyjaźni i woli, która zmienia świat jest nagradzany owacją na stojąco. Możecie spodziewać się „dobrej zabawy, śmiechu, rozrywki na poziomie. Piękna scenografia, makijaże i kostiumy, dobre muzyczne brzmienie, interesująca choreografia i … porywająca Lola oraz czerwone buty na niebotycznym obcasie!” (Teatr dla Was). Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16.00, sala im. G. Holoubka (w PKiN, Plac Defilad 1).
Regulamin i kwestionariusz do wypełnienia przez rodziców znajduje się na stronie teatrdramatyczny.pl (po kliknięciu w repertuarze na powyższą datę i spektakl). Zgłaszać się można do Biura Obsługi Widza: 22 632 03 70, e-mail: olga.jagnicka@teatrdramatyczny.pl
Kontakt dla mediów: Weronika Doboszyńska, tel. 663 741 905, w.doboszynska@teatrdramatyczny.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza