Etykiety

środa, 25 października 2017

PAMIĘTNIKI MADDIE Maddie Ziegler


Książka jednej z najpopularniejszych nastoletnich gwiazd na świecie!
Maddie Ziegler - taneczne objawienie programu Dance Moms, modelka, aktorka, mimo, że niedawno skończyła 15 lat już spełniła swoje dziecięce marzenie, aby zostać gwiazdą. Rozgłos przyniosła jej rola w słynnym teledysku do Elastic Heart Sii, w którym wystąpiła  z aktorem Shią LaBeoufem mając wówczas 12 lat, a który osiągnął 40 mln odtworzeń na YouTubie w ciągu niespełna sześciu dni.
W latach 2015 i 2016 znalazła się wśród "30 najbardziej wpływowych nastolatków" w rankingu magazynu "Time". Jej media społecznościowe, w tym Facebook i Instagram śledzi ponad  10 milionów fanów. Obecnie aktywnie rozwija także swoje pasje aktorskie i modowe - zagrała właśnie w filmie "The Book of Henry" (2017), wystąpiła też jako aktorka dubbingowa w roli Camille w filmie "Balerina", a w 2014 stworzyła wraz z siostrą kolekcję odzieży The Maddie & Mackenzie Collection.
"Pamiętniki" są pierwszą książką Maddie Ziegler, w której młoda artystka opowiada o swojej rodzinie, codziennym życiu, podążaniu za marzeniami, trudnej drodze do sukcesu
i wielkiej pasji do tańca.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza