Etykiety

poniedziałek, 4 lutego 2019

L.O.L. Surprise


L.O.L. Surprise to zabawki z linii Unboxing produkowanych przez Theymaker od 2016 roku. Proste laleczki z sylikonowymi ubrankami i zwierzakami oraz gadżetami podbiły serca dzieci oraz młodzieży, co zachęciło producenta do wypuszczenia serii w wyższej klasie, w tym L.O.L. Surprise House i L.O.L. Bigger Surprise. Niepozorne laleczki bardzo szybko stały się ulubieńcami młodych vlogerów, na których kanałach możemy zobaczyć nie tylko kolejne zabawki dostępne w sprzedaży, ale i filmiki z ich przygodami. Przy okazji odkryjemy różne właściwości tych zabawek.
Wydawnictwo Media Service Zawada dla miłośników L.O.L. Surprise! przygotowało serię książeczek o tej samej nazwie. W środku młodzi miłośnicy lalek znajdą wiele zadań i naklejki. Dzieci muszą napisać, którą zabawkę lubią najbardziej i za co, jaka była ich pierwsza lalka, o której marzą, jakie dodatki lubią najbardziej oraz wiele kolorowanek, zagadek wymagających znajomość bohaterek, a także gra, kurs tańca, a na końcu dodatek, czyli gadżety a la laleczki. Dzięki różnorodnym zadaniom młodzi czytelnicy mogą ćwiczyć wiele ważnych umiejętności: od pisania zdań, doskonalenia precyzji, rozwijania kreatywności.
Obserwując vlogerów, spore zainteresowanie laleczkami i pojawienie się książeczek o nich mam wrażenie, że serial animowany lub film na temat przygód zabawek to kwestia niedługiego czasu. Na razie polecam książeczkę, która wykorzystując zainteresowanie zabawkami zachęci dzieci do aktywności.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz