Etykiety

poniedziałek, 4 lutego 2019

"Winx Club"

„Klub Winx” to włosko-holendersko-francuski serial animowany wyprodukowany przez wytwórnię Rainbow opowiadający o grupie nastoletnich czarodziejek używających magii do obrony magicznego wszechświata. Opowieść zaczyna się dość prosto: zwyczajna dziewczyna trafia do magicznego świata, w którym odkrywa swoje moce i może nauczyć się panować nad nimi. Seria skierowana jest do dzieci od 5-14 lat, ale i wśród starszych widzów ma spore powodzenie. Osiem serii serialu animowanego, trzy filmy i serial aktorki – to efekt dużego zainteresowania magicznym światem „Winx club”. Do tego dochodzi całe mnóstwo gadżetów (od lalek po skrzydła, suknie, różdżki, biżuterię), książek i czasopism, które w wielu krajach cieszą się sporym powodzeniem. Do tego na podstawie serii powstały musicale, pokazy akrobacji na lodzie, gry komputerowe. Całkiem sporo jak na serial o wróżkach.
My od jakiegoś czasu sięgamy po jeden z „gadżetów” zachęcających czytanie oraz przypominającym akcję serialu. Jest to miesięcznik „Winx Club”, w którym znajdziemy komiksy, gadżety, informacje o bohaterach, quizy, informacje o gwiazdach, ciekawostki ze świata i konkursy. Tym razem do numeru dołączono magiczną różdżkę, która urozmaici wróżkowe stroje naszych dzieci, stanie się dodatkiem do tańca oraz płytę z piosenkami z serialu „World of Winx” doskonale sprawdzająca się w czasie organizowania kolejnych karnawałowych zabaw w domu. Inspiracją do tworzenia strojów będzie rubryka zawierająca ciekawostki ze świata. Redaktorzy przeniosą nas do interesujących miejsc słynących z baśniowych karnawałów, dzięki czemu poznamy Rio de Juneiro, Wenecję i Puno. Dalej młodzi czytelnicy znajdą komiks, do którego dołączono kilka pytań ćwiczących umiejętność czytania ze zrozumieniem.
W styczniowym numerze nie zabraknie też informacji i młodej gwieździe. Tym razem jest to Roksana Wągiel, zwyciężczyni „The Voice Kids”, zwyciężczyni Eurowizji oraz autorka dwóch singli. Dalej dowiemy się o nowym filmie o kotach, w którymi przejdziemy przez labirynt. W styczniowym numerze nie zabraknie też stylizacji na każdą okazję. Na końcu czasopisma znajdziecie konkurs, w którym można wygrać klocki Lego Friends. Następnie sporo informacji o… różowych krainach, a dalej troszkę wskazówek, po co warto sięgnąć do grania i czytania oraz zabawy, a także oglądania oraz konkurs plastyczny, w którym można wygrać grę „Ubierz jamnika”. Czasopismo jest bardzo ciekawe i zapewnia interesującą rozrywkę młodym czytelnikom, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności oraz lepiej poznawać świat, bohaterów serialu, a także znane gwiazdy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz