piątek, 18 marca 2016

Ksiązeczki edukacyjne z serii "Maluję, piszę, ścieram"

"Maluję, piszę, ścieram" to seria książeczek edukacyjnych zachęcających dzieci do nauki. Dzięki dobrze dobranym treściom, interesującym zadaniom, możliwości ścierania i ponownego rysowania dzieci mogą ciągle na nowo doskonalić swoje umiejętności. Powtarzalność jest bardzo ważnym elementem w pracy nad dziecięcymi umiejętnościami. Dużym plusem książeczek jest to, że można po nich pisać zwykłym pisakiem, a następnie ścierać wilgotną chusteczką higieniczną. Lekko usztywnione, śliskie strony sprawiają, że zeszyty ćwiczeń są trwałe, Książeczki są dostępne w różnych rozmiarach. Mniejsze bez problemu mieszczą się do torebki, większe są lekkie i mogą towarzyszyć w podróży, w poczekalniach i oczywiście w domu.
"Pierwsze kolory i kształty" pozwalają wprowadzić pociechę w świat podstawowych barw i kształtów. Dzieci znajdą w niej interesujące i lubiane motywy: dinozaura czy misia.
"Pierwsze zagadki" to zbiór zadań zarówno dla przedszkolaka, jak i uczniów pierwszych klas.
"Pierwsze słowa" zabierze dzieci w świat nauki pisania, liter, ale nie zabraknie też i kolorowania.
"Literki" to poręczna książeczka z uchwytem. W środku na każdej stronie znajdziemy litery i przedmioty, z którymi się kojarzą. Poza nauką alfabetu dzieci mogą wzbogacić swoje słownictwo.
"Uczę się kształtów" zawiera różnorodne kształty, zadania polegające na liczeniu, pokazywaniu, zakreślaniu, kolorowaniu. Dzięki różnorodności zadań i bogatemu wyborowi przedmiotów dzieci wzbogacają słownictwo.
"Uczę się literek" to książeczka pokazująca jak pisać literki oraz wyrazy, a nawet zdania ze znanymi literami. Poza literami znajdziemy tu kolorowanki.
"Uczę się liczyć" pozwala małemu odkrywcy bardzo przyjemnie wejść w świat liczb. Poza pisaniem cyfr znajdziemy tu również kolorowanki.
Książeczki polecam wszystkim przedszkolakom. Zapewniają świetną zabawę, wychodzą naprzeciw dziecięcym potrzebą trenowania na jednym wzorze, pozwalają przyjemnie ćwiczyć motorykę małą. Wielkim plusem tych książeczek jest też bardzo przystępna cena.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz