Etykiety

wtorek, 2 lutego 2016

"Ezotero. Moje przeznaczenie" Agnieszki Tomczyszyn

​Kiedy rok temu proponowałam Państwu  debiut Agnieszki Tomczyszyn, współczesną powieść Ezotero. Córka wiatru mogliście zawierzyć tylko moim słowom. Na szczęście oceny czytelników je potwierdziły. Książka cieszyła się i nadal cieszy dużym zainteresowaniem, a recenzje są bardzo pochlebne. Co dla nas ważne często powtarza się opinia, że jest to jedna z najbardziej oryginalnych powieści w ostatnich latach.
Z przyjemnością mogę więc dziś zaanonsować kolejną opowieść z kręgu Ezotero. Wydawałoby się, że Córka wiatru, z jej niezwykłym zakończeniem nie może mieć dalszego ciągu. A jednak… Dzięki niezwykłej wyobraźni Agnieszki Tomczyszyn możemy wkroczyć w ten świat jeszcze raz.

Ezotero. Moje przeznaczenie ukaże się 17 lutego
Pola mieszka na górze Brocken. Magia to dla niej chleb powszedni. Życie zwykłych ludzi jest za to nieznanym lądem pełnym tajemnic. Gdy w końcu ma okazję, by bliżej poznać ziemię, odkrywa w niej ciepły dom, którego nigdy nie miała. Poznaje smak prawdziwej miłości, ogląda najpiękniejsze zakątki świata, ale też dotyka problemów, z którymi zmagają się ludzie. Dowiaduje się, jak wielką wartość ma rodzina i bezinteresowna pomoc. Ona sama ma jednak do zaoferowania światu dużo więcej… coś, czego nikt się nie spodziewa. Zanim jednak zmieni losy ludzkości, musi odkryć tajemnicę nieznajomej dziewczyny, która nachodzi ją w snach…
Ezotero. Moje przeznaczenie pewnymi wątkami nawiązuje do Ezotero. Córka wiatru (choć książki są odrębnymi całościami).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz