Etykiety

wtorek, 4 kwietnia 2017

Warsztaty Rony Berger "Jak pracować z traumą"

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w Warsztatach Prof. Rony Bergera pt. "Jak pracować z traumą"  - "How to cope with trauma", które odbędą się w dniu 11 kwietnia 2017r. (wtorek) na Kampusie Krakowskiej Akademii im A.Frycza Modrzewskiego w godz 12.00-19.30 w Krakowie.
Profesor Rony Berger - światowy ekspert do spraw łagodzenia skutków katastrof, w tym konsekwencji aktów terrorystycznych i sytuacji kryzysowych (traumy proste i traumy złożone) zaprezentuje warsztat, a w nim metody pracy z traumatycznymi wspomnieniami (warsztaty będą tłumaczone na język polski). 
Czy ewolucyjny i biologiczny aspekt mechanizmu powstawania traumatycznych doświadczeń i przetrzymywania ich w pamięci może zostać zrekonstruowany? - o tym możecie dowiedzieć się już wkrótce podczas warsztatu! 
Zapraszamy do udziału psychologów oraz osoby pracujące z osobami, których dotykają traumatyczne wspomnienia, a także dla studentów psychologii i medycyny oraz kierunków pokrewnych. 
Aby zapisać się na Warsztat należy zarejestrować się pod linkiem:
Po udanej rejestracji otrzymacie Państwo e-mailowo informację o sposobie uregulowania opłaty za warsztat oraz będziecie mogli przekazać dane do faktury- jeśli jest wymagana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz