Etykiety

niedziela, 29 kwietnia 2018

Spotkanie z Philipem G. Zimbardo

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z „twarzą i głosem psychologii” ⚡Philipem G. Zimbardo⚡
Na stoisku PWN Profesor w godzinach 12.00-14.00 będzie podpisywał swoją najnowszą książkę - „Żyj lepiej, kochaj mądrzej. Jak uwolnić się od przeszłości, cieszyć się teraźniejszością i tworzyć idealną przyszłość”.
Oficjalna premiera książki odbędzie się w dniu spotkania.

➡️Kiedy?
19 maja 2018 (sobota), godzina 12:00
➡️Gdzie?
Warszawskie Targi Książki 2018
Stoisko PWN nr 34/D5

📖O KSIĄŻCE
Wyobraź sobie, że możesz wyzwolić się od całego zła, jakie spotkało cię w życiu. Masz możliwość zostawić za sobą toksyczne związki, tragiczne sytuacje, lęk przed utratą partnera i złamanym sercem czy ból fizyczny, psychiczny i emocjonalny? Co robisz?
Zastanów się, jak by to było, poczuć się naprawdę szczęśliwym i odnaleźć sens życia; uwolnić się od destrukcyjnych schematów myślenia i reakcji, które prowadzą do negatywnych doświadczeń, oraz od toksycznych ludzi i sytuacji, które cię ograniczają? Jaka byłaby Twoja reakcja, gdyby okazało się, że od lat patrzysz w złym kierunku – wracasz do przykrych doznań z przeszłości, zamiast spojrzeć przed siebie, na przyszłość pełną bezkresnej nadziei?
A co, jeśli rozwiązaniem jest coś tak prostego jak zmiana nastawienia? Może wystarczy uświadomić sobie, w jaki sposób traktujesz czas – jak postrzegasz przeszłość, teraźniejszość i przyszłość? Czy nie chcesz wywołać pozytywnych zmian w każdym aspekcie swojego życia – począwszy od relacji intymnych i kontaktów z rodziną, współpracownikami, kolegami ze szkoły i przyjaciółmi? Czy to wszystko może się wydarzyć, jeśli po prostu zaczniesz inaczej patrzeć na swój świat?
Kluczowe pytanie: czy wiedząc, jak to zrobić i mając taką możliwość, skorzystasz z nadarzającej się okazji? Jeśli odpowiesz twierdząco, to jesteśmy w domu; masz przed sobą właściwą książkę i możemy brać się do pracy!

💡💡💡KIM JEST PROFESOR ZIMBARDO?
Philip G. Zimbardo jest uznanym na świecie psychologiem. Znany z przeprowadzenia stanfordzkiego eksperymentu więziennego, założyciel Kliniki Nieśmiałości, autor wielu książek, wśród których znajduje się najstarszy wciąż używany podręcznik psychologii – „Psychologia i życie”.

📚KUP KSIĄŻKĘ: Oprawa twarda >> bit.ly/2qZi7tA
Oprawa miękka >> http://bit.ly/2HXaaPS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz