Etykiety

sobota, 7 maja 2022

Fanaberie


Jak nie złe przygotowanie do badań to zepsuty wózek. Coś tak czułam, że jest na wykończeniu i oszczędzałyśmy go przed wyjazdem do Wrocławia. Czasami warto posłuchać intuicji opartej na wyliczeniach, że zrobiłyśmy tym wózkiem taką ilość kilometrów, że powinien paść (3 zestawy opon starłyśmy, a teraz mamy już kauczukowe koła).
Mogę podziękować wszystkim zatwierdzającym projekty dróg, na których krawężniki do wjazdu na chodniki przekraczają przy przejściu dla pieszych 3 cm Wyżej trzeba wjechać przednimi kołami, oprzeć ciężar na przednich, żeby podjechać tylnymi.
Jak wygląda procedura starania się o nowy wózek? Muszę poczekać na wizytę u specjalisty. Do tego nie każdy specjalista może wystawić takie zlecenie. Ten, na którego wizytę czekamy będzie dopiero w listopadzie. Po dostaniu zlecenia, aby kupić na NFZ czeka się kolejne 2-3 miesiące. Do tego jakieś papierki do PFR-onu i może też przyznają jakieś środki na zakup wózka. Wychodzi na to, że jak się wyrobię do stycznia lub lutego będzie cudnie...
Takie tam nasze fanaberie, bo nie stać mnie na wyłożeniu koło 10 tys. na wózek dla pannicy, która musi mieć pojazd dla młodzieży (wysoka). Do tego nie używa tego pojazdu ciągle tylko jak się zmęczy i musi odespać atak.
Na razie będę kombinowała ze spawaniem, bo puściło na spawaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz