środa, 16 maja 2018

Egmont na Targach Książki


Rodzinny weekend z Wydawnictwem Egmont
na Warszawskich Targach Książki w dniach 17-20.05.2018!
Wydawnictwo EGMONT: KSIĄŻKI 
Stoisko Numer 96, sektor D16, Promenada
STADION NARODOWY W WARSZAWIE
Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr 96 w sektorze D16 na Warszawskich Targach Książki, które rozpoczną się już 17 maja na Stadionie Narodowym. W tym roku wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem. Specjalnie dla bibliotekarzy będą czekały też specjalne pakiety i rabaty.
W ramach Warszawskich Targów Książki Egmont serdecznie zaprasza na spotkania z autorami związanymi z wydawnictwem, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.
Fanów planszówek i komiksów zapraszamy na drugie stoisko numer 68/BK i 70/BK, również na Promenadzie.
Plan spotkań z autorami
CZWARTEK, 17 maja
Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/, czasdzieci.pl
11.00-12.00 – Marcin Kalita,  Z cyklu: Polska! Gola! Spotkanie dla pasjonatów piłki nożnej z Marcinem Kalitą, autorem książki „Real. Królewska drużyna”
SOBOTA, 19 maja
Stoisko Egmont nr 96/D16
10.30-11.30 – Ewa Nowak autorka serii „Poczytaj ze mną”, „Czytam sobie”
12.00-13.00 – Ewa Poklewska-Koziełło
13.30-14.30 – Wojciech Widłak autor serii „Czytam sobie”
Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/, czasdzieci.pl
15.30-16.30 – Justyna Bednarek i Marcin Minor,  spotkanie z autorami cyklu „Historie spod podłogi” w ramach serii „Czytam sobie”
NIEDZIELA, 20 maja
Stoisko Egmont nr 96/D16
11.00-12.00 – Marcin Kalita autor książki „ Real. Królewska drużyna”
12.30-13.30 - Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, autorki książek z serii „Basia”
15.15-16.15 - Jarosław Kaczmarek autor książek „Piszczek. To co jest naprawdę ważne”, „Gole wszechczasów” oraz „Suarez. Nigdy nie będziesz sam”
Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/, czasdzieci.pl
11.00-12.00 – 10. urodziny Basi – niezwykłe jubileuszowe spotkanie z autorkami serii „Basia” Zofią Stanecką i Marianną Oklejak
14.00-15.00 - Jarosław Kaczmarek, Z cyklu: Polska! Gola! Spotkanie dla pasjonatów piłki nożnej z autorem książek „Piszczek. To co jest naprawdę ważne”, „Gole wszechczasów” oraz „Suarez. Nigdy nie będziesz sam”.
W ofercie Egmont Polska na targach znajdą się premierowe wydania książek, m.in.:
  • cykl „Czytam sobie”: Lewy gola!, Muffiny Eufrozyny, Złota panna! Legenda o złotej kaczce, Wielki bal Smerfetki, Witajcie w Ponyville - wspierający dzieci w nauce samodzielnego czytania. „Czytam sobie” to gwarancja świetnej zabawy i sukcesu w samodzielnym czytaniu przez dzieci.
  • seria „Basia i przyjaciele”: Lula - to świetna współczesna literatura dla przedszkolaków - bezpretensjonalna, zabawna i mądra. Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, postanowiły rozszerzyć historię Basi, opisując przygody jej przyjaciół.
  • Basia i tablet, tradycyjnie już w książkach o Basi pytania i wątpliwości pięcioletniego człowieka zostały potraktowane z należytą powagą, a także z właściwym Zofii Staneckiej poczuciem humoru. I jak zwykle są pieczołowicie zilustrowane, w charakterystyczny dla Marianny Oklejak sposób – z mnóstwem smaczków na drugim i trzecim planie.
  • Mitologia. Przygody słowiańskich bogów, zbiór niezwykłych mitów, dzięki którym poznacie tajemniczy świat wierzeń naszych przodków. Dowiecie się, kim był Świętowit, Weles i Perun. Zanurzycie się w magiczny świat, w którym prastare bóstwa rządziły ziemią i ustalały porządek rzeczy. Te historie was zachwycą, przerażą, czasem nawet rozśmieszą.
  • Real. Królewska drużyna, prawdziwa encyklopedia wiedzy dla każdego młodego fana piłki nożnej o historii najważniejszego klubu piłkarskiego na świecie. To również książka o sile marzeń i tym, jak piłka uczy działania zespołowego i jak wiele pracy trzeba, by odnieść sukces. 
  • Piszczek. To co naprawdę jest ważne - autorstwa Jarosława Kaczmarka, to najnowsza książka z serii „Mali mistrzowie”. Opowieść o  jednym z najlepszych prawych obrońców na świecie! Poznacie historię chłopaka, który umiał przyznać się do winy i wyciągnąć odpowiednie wnioski z popełnionego błędu, dzięki czemu mocniejszy doszedł na szczyt. 
  • Marvel Avengers. Kompletny przewodnik, obowiązkowa pozycja zarówno dla wiernych fanów superbohaterów, jaki i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją komiksową przygodę. Przekopując się przez tysiące stron i setki numerów, autorzy przedstawiają emocjonującą i niekiedy nieco skomplikowaną historię Avengers i Marvel Comics.
  • My Little Pony. Księga mody, kulisy świata mody w Equestrii. Można kolorować, wyklejać i rysować kreacje, jakie tylko przyjdą do głowy! Wyobraźnia jest tu najważniejsza. Dołączone do tej książki szablony i naklejki sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza!
§  Star Wars. Encyklopedia myśliwców i innych pojazdów, bogato ilustrowana propozycja dla wszystkich miłośników uniwersum Gwiezdnych Wojen. To ponad 200-stronicowa dawka potężnej wiedzy na temat galaktycznych maszyn. Pełna technicznych detali, ciekawostek i faktów, zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów.
Na stoisku nie zabraknie również naszych hitów: „MINECRAFT”, cyklu „Hania Humorek”, serii „Masza i niedźwiedź”, czy książek „Kraina lodu”.
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STOISKA EGMONT, Numer 96, sektor D16

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz