piątek, 11 maja 2018

Spotkanie z Anielą Cholewińską-Szkolik

Wszystkich miłośników książek i zwierząt zapraszamy 13 maja (niedziela), o godzinie 11.00 na spotkanie z Anielą Cholewińską-Szkolik, autorką serii książek "Przyjaciele zwierząt" i "Misia i jej mali pacjenci".
Historie napisane przez Anielę Cholewińską-Szkolik wzruszają, uczą i niosą pozytywne przesłanie. Książki z serii "Przyjaciele zwierząt" to nie tylko wciągająca lektura, ale również doskonała lekcja przyrody, odpowiedzialności i empatii. Książki z serii "Misia i jej mali pacjenci" – o małej weterynarz, która w magicznej Lipowej Klinice pomaga swoim pacjentom - to wzruszające i ciepłe historie, które na długo zapadną w pamięci dzieciom.
O Autorce: Wie najlepiej, jak wytrzymać z dorosłymi, w szkole, z chłopakami. Podpowie, co zrobić, gdy dziecko się nudzi. Ma mnóstwo pomysłów na własnoręcznie zrobione prezenty i dzięki niej można wiedzieć coraz więcej. Taką głowę pełną pomysłów ma Aniela Cholewińska-Szkolik. Nic w tym dziwnego skoro na co dzień mierzy się z trudnymi pytaniami trójki swoich dzieci. Nie raz odpowiadała też na pytania uczniów w szkole, w której uczyła. Mimo zajęć zawsze znajduje czas na długie spacery po lesie, pracę w ogrodzie, taniec i fotografowanie. To właśnie wtedy przychodzą jej do głowy najlepsze pomysły, którymi dzieli się z czytelnikami.
Wstęp wolny, zapisy on-line na stronie www.mbddim.pl przez kalendarz wydarzeń http://www.mbddim.pl/kalendarz-wydarzen/1175-spotkanie-z-anielą-cholewińską-szkolik.html?date=2018-05-13-11-00#.WuLTNYhuZPZ
Spotkanie realizowane we współpracy z wydawnictwem Zielona Sowa.
Będzie istniała możliwość zakupu książek. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz