Etykiety

czwartek, 15 marca 2018

Pismo „Zabawy i marzenia z Barbie” świętuje 20. urodziny!

MAGAZYN BARBIE – już 20 lat z czytelniczkami
Pismo „Zabawy i marzenia z Barbie” świętuje 20. urodziny! Nie ma chyba dziewczynki, która nie znałaby i nie bawiła się tą najpopularniejszą lalką na świecie. W marcu 2018 roku magazyn „Barbie” obchodzi swój wielki jubileusz.
Pierwszy numer „Barbie” pojawił się w październiku 1998 roku, miał kilkanaście stron i już wtedy zawierał dodatek – modny wisiorek. Co miesiąc, od 20 lat, pismo zaprasza małe czytelniczki do zabawy z bohaterką dziewczęcej wyobraźni, kultową lalką Barbie. Okładki pierwszych wydań magazynu zdobiły zdjęcia Barbie w różnorodnych stylizacjach. Dziś okładki tworzone są według aktualnych grafik. Od tamtego czasu minęły dwie dekady, mimo upływu czasu magazyn jest jednym z najlepiej sprzedających się pism dla dzieci.
Małe czytelniczki przyjęły „Barbie” serdecznie. Od lat zasypują redakcję listami. – Ten tytuł stał się marką wielopokoleniową. Przenosi do wspomnień własnych zabaw i własnego dzieciństwa. Pracuje się przy nim z sentymentem. – mówi jedna z redaktorek magazynu „Barbie”. Dziś czasopismo obchodzi jubileusz 20-lecia. Z tej okazji ogłaszamy Wielki Konkurs Urodzinowy, by wziąć w nim udział wystarczy przygotować kartkę urodzinową i złożyć życzenia Barbie. Można wygrać przyjęcie urodzinowe lub jedną z wielu fantastycznych nagród. Szczegóły konkursu w urodzinowym, czwartym numerze pisma. Zobacz jak dawniej wyglądał magazyn Barbie, a jak wygląda teraz. Do wydania dołączony jest zestaw imprezowy  niezbędnik każdego przyjęcia. Jubileuszowy numer w sprzedaży w kioskach już od 14 marca br.
Ponadczasowa legenda
Barbie to przyjaciółka i upragniona lalka kilku pokoleń dziewczynek na całym świecie. Ma wiele talentów oraz niecodziennych umiejętności, kocha zwierzęta i spędzanie czasu ze swymi licznymi przyjaciółkami. W trakcie swoich bajecznych przygód spotyka jednorożce, pegazy i inne fantastyczne stworzenia. W magicznym świecie Barbie dobro zawsze zwycięża. Lalka Barbie została po raz pierwszy zaprezentowana światu na międzynarodowych Targach Zabawek w Nowym Jorku, 9 marca 1959 roku. Przypominająca dorosłą kobietę zabawka była przełomem wśród tego, co oferował przepełniony plastikowymi bobasami rynek. Barbie bardzo szybko zyskała popularność, najpierw w Ameryce, później niemal na całym świecie. Występuje w różnorodnych wcieleniach i rolach, w swojej historii wykonywała już 180 zawodów.
Ulubiony magazyn dziewczynek
Barbie weterynarz, baletnica, projektantka lub piosenkarka. Wszystkie je znaleźć można na łamach czasopisma, a małe czytelniczki mogą tu kolorować babeczki, projektować sukienki, wykonywać zakładki do książek, rozwiązywać labirynty i śledzić przygody Barbie w krótkich opowieściach w formie komiksów. Do każdego numeru dołączana jest zabawka związana ze światem Barbie, figurki, akcesoria do rysowania, czy makijażu. W najnowszym numerze dziewczynki mogą liczyć na superplakat – stań obok Barbie, a w opublikowanym komiksie przeczytają o tym, jak dziewczyny przygotowały wieczór filmowy. Jak zwykle będzie bardzo wesoło. Nie zabraknie też łamigłówek, kolorowanek i porad, jak zorganizować naprawdę fantastyczną imprezę!
Wymarzona zabawa tylko z magazynem „Zabawy i marzenia z Barbie”!
FORMUŁA WYDAWNICZA CZASOPISMA
Tytuł: „Zabawy i marzenia z Barbie”
Częstotliwość: miesięcznik
Premiera: 14. marca 2018 r.
Grupa docelowa: dziewczynki 5+
Cena: 9,99 zł
Redaktor naczelna: Joanna Szabunio
Liczba stron: 32
Licencjodawca: Mattel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz