Etykiety

niedziela, 25 marca 2018

Matras powrócił!

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Choć wielu wydawało się to niemożliwe, to jednak POWRÓCILIŚMY! W zupełnie nowej odsłonie i na trochę innych zasadach.
Kiedy stało się jasne, że spółka Matras S.A. w restrukturyzacji popadła w problemy finansowe, wielu klientów straciło nie tylko dostęp do sieci sklepów, ale przede wszystkim miejsce, z którym wiązało mnóstwo pięknych wspomnień. To w Matrasie wiele osób zaczynało swoje czytelnicze podróże, to tu nabywało książki, które nierzadko zmieniały ich życie, spojrzenie na świat albo po prostu pozwalały na ucieczkę od szarej rzeczywistości. Nie chcieliśmy, by tak znacząca marka tak łatwo odeszła.
Postanowiliśmy ją wskrzesić i rozwijać – dla Was. Przedstawiamy nową odsłonę sklepu na Matras.pl.

Garść ważnych informacji:
  1. Choć księgarnia ma nową stronę, bez problemu możecie się do niej logować za pomocą danych do swojego starego konta.
  2. Obecnym dzierżawcą marki i księgarni jest eCom Group sp. z o.o., które od lat prowadzi z sukcesem takie sklepy internetowe jak Znak.com.pl, Woblink.com, Chodnik Literacki, Flow Books czy Paskarz.pl. Należymy do grupy kapitałowej SIW Znak, która od prawie 60 lat współtworzy polską kulturę. Mamy olbrzymie doświadczenie w sprzedaży internetowej – każdego dnia sprawnie realizujemy dziesiątki tysięcy zamówień dla klientów naszych księgarni internetowych. Wasza satysfakcja jest dla nas najwyższym priorytetem.
  3. eCom Group nie przejęła ani spółki Matras S.A., ani żadnego z jej zobowiązań (w tym dotyczących zamówień i konkursów sprzed 15 2018 roku oraz kart podarunkowych.
Jeśli macie do nas jakieś pytania, sprawdźcie, czy już nie zostały na nie udzielone odpowiedzi. Jeśli nie, i tak kliknijcie w powyższy link i wyślijcie nam je przez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe!

Chcecie być też na bieżąco z niespodziankami, które dla Was przygotowaliśmy? Obserwujcie nasz profil na Facebooku. Będzie się działo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz